Novoborští přitom začali skvěle, v 10. minutě je dostal do vedení Kubeš. Jenže pak přišla gólová lavina Skalice, která během 11 minut dala čtyři branky. „Mám pocit, že nám ten první gól paradoxně ublížil. Pak jsme velký výpadek, kdy jsme nepohlídali standardní situace. Byla to pro nás smrtelná čtvrt hodinka,“ kroutil hlavou Stanislav Kouřil, trenér Nového Boru.

„Ten začátek nám tam nevyšel, brzo jsme po naší chybě inkasovali. Chvilku nám trvalo, než jsme se rozkoukali. Pak ale po rohovém kopu Osmančíka vyrovnal Malý. Následně zaznamenal hattrick můj syn Zdeněk,“ pravil Zdeněk Baťka, kouč Skalice.

Nový Bor ještě do poločasu snížil na 2:4, tím střílení branek skončilo. „Ve druhém poločase jsme byli lepší, ale už jsme se nedostali na dostřel. Celkově to byl podle mě vyrovnaný a možná remízový zápas. Rozhodla ta naše hluchá fáze,“ má jasno Kouřil.

Jeho tým zůstává z pěti body na předposlední místě s tříbodovým polštářem na poslední Rapid Liberec. „Teď jedeme do Sedmihorek a pak máme doma Železný Brod. Právě Brod potřebujeme zvládnout. Týmy, co jsou v tabulce kolem nás prostě musíme porážet,“ dodal trenér Nového Boru.

Skalice naopak drží šesté místo s tříbodovou ztrátou na třetí Velké Hamry B. „Po změně stran mě fotbal zklamal. Bylo to takové nahoru dolů. Mrzely mě některé zákroky domácích hráčů, hlavně skluz Broschinského na Češku. Tam mu klidně mohl zlomit nohu. Nechápal jsem, proč sudí nedával více karet. K rozhodčím se radši vyjadřovat nebudu. Kluky jsem pochválil za výhru a za tři body. Ale výkon se mi zase tak nelíbil,“ uzavřel vše Zdeněk Baťka.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...