„Vedli jsme 2:0, domácí v závěru vyvinuli tlak a v nastavení snížili. Cenné vítězství jsme ale uhájili,“ řekl vedoucí Doks Karel Kapoun.
Už v prvních pěti minutách mohly padnout tři góly. Ve 2. min. hostující Mirek Kukl nevyzrál na gólmana Lukáše Vykoukala, který zázračně vyrazil. Za minutu Milan Mazánek běžel na Bindera, ale jeho střela skončila těsně vedle. Poté Ondřej Michálek umístil hlavou opět těsně vedle Binderovy svatyně.

Po tomto divokém úvodu se hra zklidnila, začalo se více kombinovat a obě obrany dominovaly nad útočnými snahami soupeřů. Po půlhodině hry se postupně více prosazovali hosté, kteří v 32. min. předvedli podobnou akci jako na začátku utkání. Aktéři byli stejní – Martin Finklár nacentroval zleva na malé vápno Mirku Kuklovi, jenž si míč zpracoval a tentokrát jej pohodlně zasunul k pravé tyči Vykoukalovy branky – 0:1. Zajímavá byla i 40. minuta, kdy se po dlouhém autovém hodu Michala Vaňátka dostal k hlavičce David Bečvařík, ale jeho umístěnou střelu Vykoukal vykryl. Domácí ještě zkusili do poločasu vyrovnat a tak v poslední minutě vystřelil z pětadvaceti metrů Milan Mazánek a Honza Binder jen z obtížemi vyrazil na roh. Z následného přetaženého kopu pak Tomáš Jelínek hlavičkoval těsně vedle.

Domácí se po poločasové přestávce pustili na nerovném terénu do dobývání dokské branky. Nebezpeční byli především ze standardních situací a proto každý přímý kop, či rohový kop, znamenaly pro hosty stav nebezpečí. Hosté se naopak snažili o kombinační hru prokládanou rychlými brejky.

Tyto přednosti předvedli s brankovým úspěchem v 76. min., kdy si Finklár, Polívka, Brodský a nakonec Jakub Šimon zahráli s domácí obranou biliárovou partii v jejich pokutovém území. Přesná střela Jakuba Šimona k pravé tyči jí ukončila a hosté vedli – 0:2. Dokští hráči se po celé utkání snažili soupeře presovat a tak jim ke konci utkání začaly docházet síly. Domácí vyvinuli v posledních minutách zápasu enormní snahu o korekci výsledku. To se jim povedlo ve druhé minutě nastavení. Rohový kop se dostal v závaru v brankovém území ke zkušenému Milanu Melkovi, který hlavou protlačil balón za brankovou čáru – 1:2. Poslední dvě minuty nastavení již hosté odehráli daleko od své branky.

Višňová - Doksy 1:2 (0:1)

Branky: 90+2. Melka – 32. Kukla, 76. Šimon. Rozhodč : Hnětynka – Bohatý, Smoleňák. ŽK: 1:0. Diváci: 120

Doksy: Binder Jan, Vaňátko Michal, Kopecký Michal, Finklár Martin, Kulha Michal, Šimon Jakub, Kukla Miroslav (71. Chlumecký Radek), Bečvařík David, Zoubek Martin (62. Polívka Tomáš), Brodský Ondřej (78. Plachý Jura), Burián Marek
Trenér: Šimek Michael