O výsledku se rozhodlo v prvním poločase. Favorita dostal do vedení po dvaceti minutách Rudolf, který proměnil penaltu. V 41. minutě pak přidal druhou trefu hostující Mazánek. „Věděli jsme, že nás čeká těžký zápas, ve kterém jsme chtěli bodovat a rozloučit se s podzimní části dobrým výsledkem. To se nám bohužel nepovedlo, v prvním poločase jsme udělali penaltu, do půle daly Hamry druhou branku. Ve druhém poločase jsme to chtěli zdramatizovat, ale bohužel. Nedokázali jsme se dostat do pořádně šance, což nás trápí celý podzim," přiznal Jan Broschinský, kapitán Nového Boru. 

„Do utkání jsme vstoupili dobře, aktivně, po prvním poločase vedli 2:0. Ale místo, abychom si zápas užili, tak jsme ve druhém poločase polevili, hráli jsme nepřesně. Soupeř mohl vyrovnat. Uhráli jsme výsledek s nulou, ale s výkonem spokojený nejsem. Ve druhé půli utkání jsme od našich kluků čekali víc. Teď máme ještě dohrávku s Pěnčínem. Chceme ji hrát doma, uvidíme, jaké bude počasí a terén. Máme zamluvenou i umělku v Desné," zhodnotil vše Zdeněk Bryscejn, kouč Velkých Hamrů B. 

Novoborští mají v tabulce za sebou pouze nováčka z Liberce. Rapid na ně ztrácí čtyři body, má navíc utkání k dobru. „Asi se dalo očekávat, že se budeme pohybovat v dolní části tabulky. Máme hodně mladý kádr, ale věřím, že přes zimu kvalitně potrénujeme, na jaře uděláme více bodů a sezónu zvládneme," pevně doufá Broschinský.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...