„Zasloužené vítězství, které se rodilo překvapivě lehce. Soupeř si za celý zápas vypracoval pouze tři příležitosti. Z jedné padl gól, z druhé byla penalta, kterou neproměnil a jednu pološanci vychytal náš brankář. Jinak jsme byli po celé utkání lepší. Škoda jen, že jsme zahazovali další šance. Kdyby zápas skončil 9:3, nikdo by se nemohl divit,“ hodnotil skvělý výkon svého mužstva trenér Passian.

Rozstání si šlo od začátku za vítězstvím. „Spokojení jsme hlavně s prvním poločasem, kdy jsme soupeře prakticky nepustili do hry a trpělivou hrou jsme si vytvářeli šance. Takhle nějak bychom si představovali náš herní projev. Ve druhé půlce se soupeř soustředil už jen na bránění a brejky. Vypracovali jsme si nejméně další tři tutovky a k tomu ještě neproměnili penaltu. I tak jsme zápasem prošli suverénně a ze hry i výsledku máme radost,“ pravil spokojeně.

Zároveň ale zůstává nohama na zemi. „Nečekali jsme, že po třech kolech budeme první a je potřeba krotit euforii. Za dobrý vstup do soutěže jsme rádi, ale určitě není v plánu hrát o postup. Na nás taky dojde. Čeká nás těžký los. Jedeme do Bělé, máme doma Pěnčín, následně dlouhá cesta do Studence a čtyři těžká kola zakončíme doma se Žibřidicemi. Tato čtyři kola ukážou, jak na tom doopravdy jsme,“ očekává Passian náročný měsíc.

A třída: Ruprechtice (bílá) - Jívan Bělá 2:2
Ruprechtice jako první obraly Bělou o body. Remíza je spravedlivá, shodli se oba

Mimoň naopak zůstává na jednom bodu, proti Rozstání nestíhala. „Zasloužená porážka. Domácí na nás vlétli, my jsme si nevěděli rady s jejich dobrým pohybem. Dělali jsme chyby a zbytečné fauly, které soupeř trestal. Vstup do soutěže není ideální. Přesto věřím, že to zlomíme,“ doufá Marek Steinfest, kouč Mimoně.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …