Novoborští měli omluvené hráče Havel, Šimůnek, Vacek On., Stromecký. Těsně před zápasem se nad místním hřištěm v Českém Dubu přehnala bouřka, ale pak se již hrál fotbal.

V prvních minutách to nebylo zrovna nic moc, ale pak se oba soupeři rozehráli k dobrému výkonu. V 11. minutě Janů poslal vtipnou přihrávkou do útoku po levém křídle na Krpatu. Ten si poradil s bránícím hráčem a míč poslal přesně, kde se správně pohyboval Zlatníček. Ten vyhrál poslední souboj okamžiku a vstřelil vedoucí gól 0:1.

Na promočeném trávníku pokračoval zápas řadou dobrých fotbalových akcí, ale také tvrdými souboji. Vltavín jako domácí v 15. minutě vytvořil pořádný závar před bránou Ticháčka. Ten spolu s dalšími hráči v čele s Devátým a Broschinským L. čisté  konto ubránili.

V úvodu druhého poločasu se na straně FC Nového Boru střídalo. Nováka nahradil Holubec. Novoborští si začali připravovat další střelecké šance, ale ne e ne je proměnit. Fotbalovou bojovnost  předvedl v 55. minutě Zlatníček, když obral soupeře o míč u vápna. Pohotově jej převzal Kubeš a zkušeně jej poslal do šibenice překvapenému brankáři Vltavína 0:2.

Domácí hodně bojovali o korigování stavu skóre. Novoborští ale hru i výsledek udrželi na své vítězné straně. V závěru šel do hry také J. Broschinský mladší.

Loko Vltavín B - FC Nový Bor 0:2 (0:1)

Branky: 11. Zlatníček, 56. Kubeš.

Sestava Nového Boru: Ticháček - Holubec, Devátý, L. Broschinský, Skočdopole, Janů, Kubeš, Krpata, Novák, Sochor, Zlatníček, Kaiser, Broschinský J. Trenér: Jan Broschinský st.