Těžkou porážku z posledního kola výsledkově napravila Kamenice, která doma 4:2 Hodkovice. V tabulce je druhá s dvoubodovým odstupem na první Rozstání. „Šli jsme sice brzy do vedení, ale jinak jsme první poločas hrály stejně špatně, jako v Rozstání a nakonec v pauze prohrávali. V kabině bylo rušno a týmu to prospělo. Po změně stran to už byla opět bojovná Kamenice, pro kterou nebyl žádný míč ztracený. Měli jsme více ze hry a začala se dařit kombinace. Za výhru jsem rádi,“ hodnotil utkání Jakub Serdel, hrající předseda FC Kamenice.

Sympaticky čeří krajské vody nováček TJ Dubnice. Svěřenci Rudolfa Věcheta porazili doma Vesec 6:1 a v tabulce drží osmé místo. „Měli jsme výborný vstup do utkání a po půl hodině vedli 2:0. Hrálo se slušně, akce střídala akci. O výsledku rozhodla naše skvělá produktivita. Zachytal nám dobře brankář, hráli jsme slušně v defenzivě. Nakonec to bylo pohodové vítězství,“ usmíval se Věchet.

Doksy doma zvládly pověstný duel o šest bodů, doma porazily Hrádek nad Nisou B 4:0. V tabulce se posunuly na jedenácté místo. „Výsledek odpovídá průběhu zápasu. Byl to malinko těžší soupeř, než Stráž nad Nisou. Naše převaha se projevila hlavně v útoční fázi. Kluci moc dobře ví, že tady šlo o šest bodů. Přistoupili k tomu maximálně zodpovědně. Samozřejmě se nám na tabulku dívá lépe, ale jsme teprve v půlce soutěže. Jásat ještě nemůžeme,“ pravil Karel Kapoun, předseda TJ Doksy.

Jeden bod si na své konto připsal Cvikov, který doma remizoval 2:2 s Vratislavicemi. V sérii porážek pokračuje Žandov, který doma podlehl vedoucímu Rozstání 2:4.