„Je to tak. Vedení mě odvolalo kvůli špatným výsledkům a špatné hře. V úterý za mnou přijeli a řekli mi to. Jsem překvapený,“ sdělil Deníku Bohuslav Najman.

Kamenice je přitom ve vyrovnané tabulce na pátém místě s tříbodovou ztrátou na třetí Hrádek nad Nisou B. „Chci se s hráči tímto způsobem rozloučit. Jsem pyšný na zápasy, které jsme odehráli. Kolikrát jsme nastupovali přesně v jedenácti lidech. Za to jim patří dík,“ zdůraznil.

Zdroj: DENÍK/Jaroslav Zeman

Pod jeho vedením hrál celek z Českolipska vždy horní polovinu tabulky. „Nikdy jsme nehráli o sestup, na druhou stranu klub nechtěl postoupit. Hráli jsme prakticky vždy o čelo tabulky. Asi to bylo málo. Možná jsem byl odvolaný, že jsem občas zakřičel na mladší hráče, jelikož neposlouchali a dělali si kolikrát, co chtěli,“ mávl rukou.

S týmem se rozloučil zbytečně krutou porážkou. „Výsledek vypadá hrůzostrašně, ale kluky musím za předvedený výkon pochválit. Bohužel jsme tak čtyři góly Arsenalu doslova věnovali. Poslední dva nám soupeř dal v samotném závěru,“ konstatoval

Bude zkušený kouč hledat nové angažmá nebo si dá od trénování menší odpočinek? „Těžko říct. Pokud už trénovat nebudu, svět se nezboří. Alespoň se budu jezdit dívat na fotbaly jako divák a nebudu se přitom rozčilovat,“ dodal s úsměvem.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...