V poločase přitom Skalice předvedla velmi dobrý výkon a držela remízu 2:2. „My jsme byli minus sedm, osm hráčů. Tři nemohli hrát kvůli vyloučení, tři byli na dovolené, bylo tam i nějaké zranění. Po třech měsících musel naskočit třeba Jarda Lidmila,“ kroutil hlavou Zdeněk Baťka, kouč Skalice.

Hosté v první půli dvakrát vedli, domácí ale dvakrát srovnali a měli šance na to, jít do vedení. „Tutovku měl Vacek, Stejskal a právě Lidmila. To byla škoda,“ uvedl Baťka.

Po změně stran domácím docházela šťáva, čehož hosté z Pěnčína využili a třemi zásahy rozhodli o zasloužené výhře.

„Rozdílovým hráčem byl Díl, který skvěle zahrával standardní situace. Dal hattrick a na další dvě branky přihrál. Pěnčín má opravdu kvalitní kádr, není tak překvapením, že hraje o první místo. My se ale nevzdáváme a věříme, že se tomu čelu tabulky zase přiblížíme. K zápasu přispěl i velmi dobrý výkon rozhodčích,“ dodal Zdeněk Baťka. Jeho Skalice je aktuálně na sedmé místě.

To FC Pěnčín se bodově drží prvního Hrádku, který má o chlup lepší skóre.

„Výhry si opravdu moc vážím. Někteří z hráčů měli dnes jiné povinnosti. Taky se nám v týmu rozjela viróza, díky ní nám vypadli tři lidé, takže ze základu chybělo pět hráčů. K tomu se přidala ještě nějaká malá zranění. Měl jsem z toho trochu obavy,“ řekl Emil Šafář, kouč vítězného Pěnčína.

Ten přiznal, že první poločas nebyl podle jeho představ. Po změně stran to už byla z pohledu Pěnčína silnější káva.

„Vrátili jsme se k naší hře, dominovali a byli výrazně lepší. Zápas rozhodl jednoznačně Honza Díl, který dal tři góly a ještě měl dvě nahrávky. Dneska to byl jeho den. Musím ho pochválit,“ zdůraznil Šafář.

„Za výkon a hezké góly chválím všechny hráče. Divákům se muselo utkání líbit. Jedeme dál. Zatím si vedeme dobře, máme jen jednu zbytečnou remízu z Frýdlantu,“ dodal na závěr spokojený trenér FC Pěnčín.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...