„V úvodu anglického týdne, kdy nás během sedm dní čekají tři velmi těžké zápasy, jsme dle očekávaného scénáře nestačili na rezervu Velkých Hamrů a zaslouženě schytali výprask,“ smutně pravil Karel Knejzlík, trenér Stráže pod Ralskem.

Úvod zápasu byl však pro hosty slibný. Po chytře rozehraném trestném kopu Hurdese, střele Mullera a pohotové dorážce Biedermanna na začátek zaskočili favorita.

„V dalších minutách už však dění na hřišti ovládlo pouze jedno mužstvo. Na naši branku se valil jeden útok za druhým a bylo jen otázkou času, kdy se domácí prosadí. Poprvé jsme kapitulovali v 25. minutě po hlavičce Jeřábka a ještě do poločasu nám Hamry nasypaly další čtyři branky,“ pokračoval Knejzlík.

„Druhý poločas byl z naší strany o kousek odvážnější, přesto jsme na zvrat zápasu pomýšlet nemohli. Domácí byli aktivnější a s přehledem kontrolovali hru,“ dodal.

Velké Hamry B zvládly i dohrávku s Košťálovem (8:0) a v tabulce poskočily na třetí místo. „Začali jsme disciplínou, kterou naše béčko vyniká. Měli jsme neuvěřitelně špatný vstup do utkání a nechali jsme soupeře hrát. Ale potom jsme se rozjeli a byla to v podstatě hra na jednu branku s velkou převahou. A pak už po těch prvních třiceti minutách, když přišly góly po pěkných akcích a jasný poločas, jsme mohli prostřídat nějaké dorostence. Bohužel jsme i druhý poločas začali špatně, přesto jsem samozřejmě spokojený,“ řekl k zápasu trenér Hamrů Zdeněk Bryscejn.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...