FORTUNA:LIGA
Pardubice – Liberec, Jablonec – Slavia Praha (neděle, 16.00)

ČFL, SKUPINA B
Ústí nad Labem – Přepeře (sobota, 17.00), Pardubice B – Jablonec B (neděle, 10.15)

DIVIZE B
Hvězda Cheb – Arsenal Česká Lípa (sobota, 16.00)

DIVIZE C
Trutnov – Velké Hamry, Vysoké Mýto – Slovan Liberec B (sobota, 17.00), Čáslav – Turnov (neděle, 17.00)

KRAJSKÝ PŘEBOR
Frýdlant – Skalice u České Lípy (sobota, 10.30), Mimoň – Nový Bor, Hrádek nad Nisou – Sedmihorky, Višňová – Stráž pod Ralskem (sobota, 17.00), Velké Hamry B – Pěnčín (neděle, 10.30), Studenec – Železný Brod, Lomnice n. P. – Rovensko p. T. (neděle, 17.00)

I. A TŘÍDA
Vesec – Lokomotiva Česká Lípa (sobota, 14.00), Krásná Studánka – Hejnice, Sokol Pěnčín – Chrastava (sobota, 17.00), Doubí – Žibřidice, Rozstání – Semily (neděle, 14.00), Bílý Kostel – Košťálov Libštát, Rychnov – Bělá (neděle, 17.00)

I. B TŘÍDA VÝCHOD
Mšeno Jablonec – Plavy (sobota, 10.15), Albrechtice/Jiřetín – Jablonec n. J. (sobota, 16.00), Bozkov – FC Pěnčín B, Držkov – Desná, Lučany n. N. – Přepeře B (sobota, 17.00), Smržovka – Roztoky u Jilemnice, Harrachov – Mírová pod Kozákovem (neděle, 17.00)

I. B TŘÍDA ZÁPAD
Ruprechtice – Jablonné v Pod., Dubnice – Rapid Liberec, Jestřebí – Vratislavice n. N. (sobota, 14.00), Doksy – Hrádek n. N. B, Jilemnice – Cvikov (sobota, 17.00), Skalice B – Kamenice (neděle, 10.30), Hodkovice n. M. – Nové Město p. S. (neděle, 17.00)

OKRESNÍ PŘEBOR, LIBERECKO
Krásná Studánka B – Bílý Kostel B (sobota, 10.30), Frýdlant B – Jokers (sobota, 14.00), Osečná – Mníšek (sobota, 17.00), Nová Ves – Višňová B (neděle, 14.00), Machnín – Dolní Řasnice (neděle, 16.00), Doubí B – Rynoltice (neděle, 17.00), Krásný Les – Stráž nad Nisou (28. září, 16.00)

OKRESNÍ PŘEBOR, ČESKOLIPSKO
Dubnice – Stružnice, Staré Splavy – Horní Police, Zákupy – Brniště (sobota, 14.00), Dubá – Polevsko (sobota, 17.00), Bukovany – Lindava, Svor – Žandov, Arsenal Česká Lípa B -Sosnová (neděle, 17.00).

OKRESNÍ SOUTĚŽ VÝCHOD, ČESKOLIPSKO
Mimoň B – Kunratice (pátek, 18.00), Kam. Šenov – V. Valtinov /MAHO Jablonné (sobota, 14.00), Lokomotiva Č. Lípa B – Pertoltice, Cvikov B – Noviny (neděle, 17.00)

OKRESNÍ SOUTĚŽ ZÁPAD, ČESKOLIPSKO
Zahrádky – Okna, Hor. Libchava – Kravaře, Starý Šachov – Velká Bukovina, Tuhaň – Žandov B (sobota, 17.00)