FORTUNA: LIGA

Slovan Liberec – Slovácko (sobota, 15.00), Jablonec n. N. – Baník Ostrava (neděle, 15.00)

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA, SKUPINA B

Česká Lípa – Zápy (sobota, 16.30), Ml. Boleslav B – Jablonec B, Slovan Liberec B – Živanice, Teplice B – Přepeře (neděle, 10.15)

DIVIZE, SKUPINA C

Turnov – Slavia Hradec Králové, Benátky nad Jizerou – Velké Hamry (neděle, 16.30)

KRAJSKÝ PŘEBOR

Nový Bor – FC Pěnčín, Chrastava – Frýdlant, Višňová – Košťálov, Sedmihorky – Hrádek n. N., RAPID Liberec – Lomnice n. P. (sobota, 16.30), Skalice u České Lípy – Stráž p. R. (neděle, 10.30), Železný Brod – Velké Hamry B (neděle, 16.30)

I. A TŘÍDA

Žibřidice – Mšeno Jablonec, Bílý Kostel n. N. – Krásná Studánka (sobota, 13.30), Vesec – Doubí (sobota, 14.00), Sokol Pěnčín – Rozstání, Mimoň – Rychnov, Bělá – Semily (sobota, 16.30), Studenec – Ruprechtice (neděle, 16.30)

I. B TŘÍDA, SKUPINA VÝCHOD

Desná – Turnov B (sobota, 10.30), Železný Brod B – FK Přepeře B, Lučany n. N. – FC Pěnčín B, Plavy – Albrechtice/Jiřetín, Jilemnice – Jablonec n. J. (sobota, 16.30), Smržovka – Držkov, Harrachov – Zásada (neděle, 16.30)

I. B TŘÍDA, SKUPINA ZÁPAD

Osečná – Kamenice (sobota, 13.00 – UMT Český Dub), Nové Město p. S. – Nová Ves (sobota, 13.30), Jablonné v P. – Arsenal Česká Lípa B (sobota, 16.00), Doksy – Cvikov, Staré Splavy – Rovensko p. T., Lindava – Hodkovice (sobota, 16.30), Hrádek B – Lokomotiva Česká Lípa (neděle, 15.00)

OKRESNÍ PŘEBOR – ČESKOLIPSKO

Sosnová – V. Valtinov/MAHO Jablonné (sobota, 11.00), Jestřebí – Noviny (sobota, 15.00), Zahrádky – Horní Police, Dubice – Stružnice, Dubá – Brniště (sobota, 16.00), Polevsko – Žandov (hř. Nový Bor), Svor – Zákupy (neděle, 16.00)

OKRESNÍ PŘEBOR – LIBERECKO

Rynoltice – Hejnice, Vratislavice – JOKERS (sobota, 14.00), Mníšek – Kr. Studánka B, Dolní Řasnice – Frýdlant B, Krásný Les – Machnín (sobota, 16.30), Vesec B – Doubí B (neděle, 16.00), Bílý Kostel n. N. B – Višňová B (neděle, 16.30)

OKRESNÍ PŘEBOR – SEMILSKO

Vysoké n. J. – Mříčná, Zálesní Lhota – Nová Ves, Horka u St. Paky – Martinice, Tatobity – Roztoky, Mírová p. K. – Bozkov (sobota, 16.30), Stružinec/Lomnice B – Libštát (neděle, 16.00)

OKRESNÍ PŘEBOR – JABLONECKO

Jenišovice – Lučany B (sobota, 14.15), Plavy B – Držkov B (neděle, 16.00)