Utkání pěkně zhořklo trenérovi hostí, Bohuslav Najman byl totiž v prvním poločase vyloučený. „Byl jsem vulgární na rozhodčího. Důvodem byl fakt, že jsme první dva góly dostali z ofsajdového postavení. Pomezní ale vůbec nereagoval a hlavní to logicky neodpískal. Očekávám tedy trest a myslím si, že pár zápasů nebudu na lavičce. Takže si sednu mezi diváky,“ přiznal Bohuslav Najman, který dostal červenou kartu v 38. minutě.

„Rozhodně se ale nechci vymlouvat na ty první dva góly. Soupeř byl lepší a vyhrál zaslouženě. Do poločasu jsme ještě snížilo. Pak nás ale srazil třetí gól, který jsme dostali na začátku druhé půle. Bylo po nás, domácí byli na koni a využili toho,“ dodal Najman.

„Zápas řídili tři mladí rozhodčí a musím je pochválit. Hlavně tedy hlavního, který to odpískal s přehledem. Byl jsem se minulý víkend podívat ve Višňové, kde pískal také on zápas se Sedmihorkami a už tam se mi líbil," řekl na adresu sudích kouč Nového Města Dušan Jalovičár.

„Byla to důležitá výhra. Po třech porážkách v řadě si hráči zvedli sebevědomí. Ani předchozí zápasy jsme nehráli špatně, ale srážely nás začátky, kdy to bylo smolné a rychle jsme inkasovali. Teď bude důležité potvrdit toto vítězství v Nové Vsi. Minimálně bod bychom si chtěli odvést, nejlépe samozřejmě tři," dodal Jalovičár.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …