„Tady nebylo co řešit. Hosté mají výborný tým, možná nejlepší v celé soutěži. Postoupit sice nemůžou, ale chtějí přebor vyhrát. Mají tam hráče z Jablonce, Liberce, Slavie. My to hrajeme s odchovanci. Jednoznačná záležitost hostů, hráli opravdu velmi skvělý fotbal. Trochu si připadáte, že hrajete proti Realu nebo Bayernu,“ sportovně přiznal Marek Steinfest, kouč Mimoně.

Hosté stíhají první Pěnčín, aktuálně na něj ztrácí jediný bod. „Ve středu jsme v dohrávce porazili Železný Brod 5:0. Nebyli jsme úplně s výkonem z naší strany spokojení, byli jsme bez energie, moc mdlí. V Mimoni to byl snadný zápas, který jsme měli od začátku pod kontrolou. Ve druhém poločase byl hlad po gólech, bylo to jasné vítězství. Béčko teď hrálo za patnáct dnů pět mistrovských utkání, což nebylo lehké. Ale zase, co si víc může fotbalista přát, než aby se hrálo,“ řekl Zdeněk Bryscejn, kouč Velkých Hamrů B.

Mimoň zůstává poslední, její trenér musí s hráči pracovat po psychické stránce. V řadě zápasů jeho tým na soupeře prostě nestačí. „Samozřejmě musíme kluky povzbuzovat. Je jasné, že kvalitou na krajský přebor nemáme. Ale jak už jsem několikrát řekl, pro nás je důležité tuhle sezonu hlavně dohrát. Pak se dát pořádně dohromady a připravit se na další sezonu,“ dodal.


Načítám tabulku ...