Bezbrankový stav zlomili domácí po půl hodině, kdy se trefil Sellner a chvilku po něm i Sedláček. „Hráli jsme dobrý zápas a zaslouženě vedli. Po změně stran jsme si to ale zbytečně zkomplikoval,“ kroutil hlavou Radek Novák, kouč České Lípy.

V 60. minutě pak Miroslav Sellner zkompletoval hattrick, Lokotka vedla už 4:1. Jenže. „Hosté během čtyř minut snížili na rozdíl jediné branky, byly to zase naprosto hloupé góly. Naštěstí přidal Sedláček pátou trefu a už jsme to udrželi,“ oddechl si Novák. Vesci tak nestačil ani výkon Jan Kašpara, který také zaznamenal hattrick.

Fotbalisté Dubnice se v I.B třídě zachránili, přesto se rozhodli jít dobrovolně do okresního přeboru.
Dubnice půjde dobrovolně do okresu. Navíc přijde o klíčové hráče

Radek Novák hned zavzpomínal na podzimní zápas ve Vesci. „Tam jsme vedli také 4:1, ale nakonec prohráli 4:6. Historie se naštěstí neopakovala. Byl to jeden z našich lepších výkonů, ale celkově to byl takový průměrný zápas I.A třídy,“ podotkl.

Lokotka v dalším kole hraje v neděli 11. června na půdě Rozstání, Bílý Kostel už v sobotu hostí Žibřidice. „Uvidíme, jak bude hrát v sobotu Kostel. Pokud nevyhraje, máme v případě našeho vítězství šanci, abychom ho přeskočili a neskončili poslední. Body jsme ale ztráceli jinde. Právě třeba proti Kostelu, kdy jsme na konci dostali gól na 2:2, tahle ztráta mě pořád hodně mrzí,“ dodal Radek Novák, kouč Lokomotivy.


Načítám tabulku ...