Bláznivý zápas sehrálo Jestřebí, které doma hostilo Nové Město pod Smrkem. V souboji nováčků domácí třikrát prohrávali. Ve druhém poločase, kdy už hráli bez vyloučeného Karase, skóre otočili. Jenže čtvrt hodiny před koncem hostující Lode proměnil pokutový kop a upravil stav na konečných 4:4.

„V obraně jsme tentokráte dělali hrubé chyby, které soupeř trestal. Zápas pískali mladí rozhodčí a těm se to tedy moc nepovedlo. Byly tam od nich nějaké chyby, je to škoda,“ kroutil hlavou Tomáš Žižka, kouč Jestřebí.

Čtyři zápasy bez vítězství, tři porážky v řadě. Fotbalistům Kamenice dochází dech. V Hrádku nad Nisou podlehli tamnímu béčku 0:2. „Bohužel máme velké problémy se sestavou, chybí tak šest hráčů. Navíc se nám nedaří střelecky. I v Hrádku jsme měli své šance, ale bohužel. Přesto musím hráče pochválit, že bojovali až do konce,“ pravil Bohuslav Najman, kouč Kamenice.

Vzrůstající formu prokázaly Doksy, které si přivezli z Hodkovic za remízu 1:1 cenný bod. Ten jim zařídil v poslední minutě střídající Buchar. „Za ten bod jsme samozřejmě rádi. Upřímně jsem čekal od Hodkovic víc. Povedlo se nám střídání, když se po závaru prosadil střídající Buchar,“ pochvaloval si bod Jan Studenovský, kouč Doks.

Dubnice se na jaře hodně trápí. Doma proti Ruprechticím ale předvedla velmi bojovný výkon, přesto podlehla favoritovi 2:4. „Opět jsme lepili sestavu. Náš věkový průměr přesáhl čtyřicet let, to se jen tak nevidí. Mohli jsme jenom překvapit a začali jsme dobře, když jsem dal branku z trestného kopu,“ řekl na úvod Radim Věchet, klíčový útočník Dubnice.

Domácí se pak zatáhli a spoléhali na pevnou obranu. Vaz jim ale zlomil začátek druhého poločasu. Ruprechtice totiž od 48. do 60. minuty nasázely čtyři branky. „To se nám nestalo poprvé, sám nevím, proč se to stalo. Ale pokud předvedeme takovou pasáž, nemůžeme myslet na body,“ dodal Věchet.

Nedařilo se Cvikovu. Ten po změně stran dostal v Jablonném tři branky a domů se vracel s porážkou 0:3. „Bohužel jsme nehráli proti jedenácti, jestli víte, jak to myslím. Rozhodčí utkání vůbec nezvládli. Měli jsme kopat dvě penalty. Po jednom zákroku musel střídat kapitán Samuel Záhorský musel střídat a teď čeká, až mu splaskne otok. Nechápu, jak tohle rozhodčí nemohl odpískat, jsme naštvaní,“ zlobil se Miroslav Žák, vedoucí FK Cvikov.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...