„Je to pro nás cenný a zasloužený bod. S favoritem jsme sehráli povedený a vyrovnaný zápas. Svou taktikou jsme eliminovali kvalitu soupeře. Šance byly na obou stranách. V závěru mohl rozhodnout Roll, jeho hlavičku vytáhl hostující Mohr fantasticky na roh. Vzápětí nás zachránila tyč,“ pravil spokojený trenér Stráže Karel Knejzlík.

„Malá, mokrá, progumovaná a špatně osvětlená umělka v Heřmanicích, kde míče na hrbolatém podkladu skákaly, nám neseděla. Domácí ji podřídili taktiku, míče nakopávali a zápas celkově přinesl hodně soubojů a faulů,“ hodnotil výsledek 0:0 Ondřej Holeček, hrající předseda Slovanu, jenž má před zmiňovaným tandemem Pěnčín – Velké Hamry B nyní k dobru dva, respektive tři body.Bojovné střetnutí nabídlo stovce diváků i nějaké příležitosti.

Skalice (modré dresy) potvrdila roli favorita, Mimoň porazila jasně 7:1.
PODÍVEJTE SE: Skalice sestřelila Mimoň. Její kouč ale radostí neskákal

„Stráž měla asi dvě gólovky, my více, ale ne takové tutové jako domácí. Na druhou stranu jsme soupeře v posledních deseti minutách přimáčkli, gól visel doslova na pověstném vlásku, ale bohužel jsme trefili pouze tyč, po které se podél lajny odrazil míč ven…"Holeček bere bezbrankový nerozhodný výsledek jako ztrátu.

„Nedá se nic dělat, branku jsme nedali. Na druhou stranu je dobré, že jsme ani neinkasovali. Teď musíme zabrat v sobotu, kdy doma hostíme Skalici u České Lípy. Její šesté místo tabulky asi neodpovídá kvalitám a ani předsezonním ambicím. Počítám, že na jaře půjdou Skaličtí nahoru a že nás určitě nečeká jednoduchý zápas. Bude to důležité střetnutí," uvedl Holeček.

Stráž měla v dalším kole cestovat na půdu rezervy Velkých Hamrů. Utkání se ale kvůli špatnému terénu odložilo na 26. dubna od 17 hodin.


Načítám tabulku …