„Nejsem zklamaný z výsledku, ale z toho, že to zase v Hamrech bylo všelijaké,“ načal hodnocení skalický kouč Zdeněk Baťka. „Nevím, co se tady děje, ale je to náš třetí zápas v Hamrech, kde nechyběly sporné situace rozhodčích,“ zakroutil hlavou.

Jeho tým šel do vedení v 19. minutě, kdy se trefil Malý. Jenže za tři minuty domácí po rohovém kopu vyrovnali, prosadil se Macháček. „Vytvořili jsme hloupý roh a pak tam nechali hlavičkovat samotného hráče. Bohužel domácí Jan Černý blokoval našeho brankáře a byl v ofsajdu. Přesně tohle neuznali Slavii v Jablonci. Ale tady to platilo,“ pokrčil rameny.

Utkání Velké Hamry B - Skalice skončilo remízou 3:3. Závěr byl hodně hektický, nechyběla potyčka ani červená karta.
FOTO: Brácha dal gól bráchovi. Skončilo to potyčkou a červenou pro Baťku

Co dalšího bylo podle skalického trenéra podivné? „V prvním poločase unikl domácí obraně Stejskal, kterého sestřelil Váňa. Jenže žlutou kartu dostal Javůrek. Ten samý hráč pak po odehrání míče opět sestřelil Stejskala. Hlavní sudí se k němu rozeběhl a chtěl vyndat kartu. Jenže pak si asi uvědomil, že se předtím spletl a vše nechal být. Rozhodně tady nechci na nikoho nedávat, ale prostě to nedává smysl,“ pokračoval.

Po změně stran rozhodl v 67. minutě právě domácí Javůrek. Paradox. „Měli jsme tam zbytečnou ztrátu ve středu hřiště a pak jsme ještě nepokryli hráče. Narazili jsme na vyspělý a dobrý mančaft, který měl zhruba pět divizních posil. V závěru jsme vrhli síly do útoku a při troše štěstí mohli vyrovnat. Bohužel, prohráli jsme si to sami,“ konstatoval Baťka.

Momentka je ze zápasu krajského fotbalového přeboru Skalice u České Lípy - Višňová, který domácí tým vyhrál 6:0. Foto: Jaroslav Marek
Skalice rozdává šestigólové příděly. Noví hráči vnesli svěží vítr, chválí Baťka

Deník oslovil i hlavního rozhodčího Marka Bohuše, aby se pokusil popsat všechny situace. Odpověď? „Měl jsem na zápase delegáta, který mě ohodnotil. Do dvou dnů od posledního zápasu kola vydává komise rozhodčích krajského fotbalového svazu vyjádření ke sporným situacím,“ stručně pravil Bohuš.

Zdeněk Baťka věří, že tahle porážka jeho tým nezlomí. V dalším kole totiž doma hostí aktuálně první Hrádek nad Nisou. „Z kluků sálá odhodlání Hrádek porazit. Navíc to, co se stalo v Hamrech, je ještě nakoplo. Hamry asi chtějí postoupit, tak dělají všechno možné. Po zápase se vám tam pak domácí funkcionáři smějí do obličeje. Za poslední tři roky tady náš tým takhle nešlapal. Věřím, že dokážeme v soutěži potrápit úplně všechny,“ dodal.

„První poločas byl vyrovnaný. Šance byly na obou stranách, ve druhém jsme byli lepší a výhru si zasloužili. Vedle tří zkušených hráčů nastoupili samí mladí kluci a ti si vítězství zasloužili. Za výkon je chválím,“ pravil trenér domácích Zdeněk Bryscejn.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...