„Remíza 2:2 doma, to je pro nás neúspěch. My jsme začali oproti minulému venkovnímu utkání bázlivě, bezstarostně,“ řekl trenér domácích Pavel Horáček.

Každý tým v zápase chvilku vedl, v závěru podržel domácí Chadraba, když vychytal šance Hořáka a Randáka. V poslední minutě utkání se dožadovali hosté pokutového kopu, hlavní arbitr byl proti.

Hodač atakován Špínou se snaží překonat gólmana Zachovala.
FOTO: Doksy potvrdily pozici lídra přeboru, stíhají ho další týmy z Českolipska

„V prvním poločase jsme se nedostali k žádné vyložené šanci, nevyužívali jsme křídelní hru a pasy na Kaňkovského. Ve druhé půli jsme prostřídali a poslali jsme do předu Šlechtu, hra se zlepšila a otočili jsme výsledek. Pak přišlo zranění Hrdličky, kdy jsme hráli osm minut bez něj. Já nevěděl, koho mám střídat, jelikož Šlechta měl střevní potíže. Pak jsme dostali vyrovnávající gól z odraženého míče,“ litoval Horáček.

„Dle mého jsme dnes měli možná i na víc, protože jsme šli dvakrát sami na brankáře, měli jsme vyloženější šance. V poslední minutě mohl hlavní rozhodčí písknout penaltu nebo alespoň trestný kop za faul na nás, ale nechci to hodnotit,“ okomentoval hostující kouč Ondřej Staněk.

Miroslav Dalík