„Byl to hodně těžký zápas. Domácí musím pochválit, podle mě vůbec nepatří na poslední místo tabulky. Líbilo se mi, že hráli srdcem a nechali na hřišti všechno,“ uznale začal Zdeněk Baťka, kouč Skalice.

Jeho družina se dlouho nemohla proti nováčkovi krajského přeboru prosadit. „Domácí byli na půlce a podnikali rychlé brejky. Měli tam dva hodně šikovné hráče. Terén byl těžký, podmáčený, hřiště úzké. Byl to boj, což Rapidu vyhovovalo,“ přiznal.

Skalice (modrá) doma prohrála s Chrastavou 1:4.
PODÍVEJTE: Další krach Skalice. Musíme se z těch s*aček dostat, říká Baťka

Bezbrankový stav zlomil v 64. minutě domácí Holas, tři minuty poté přišel zlomový okamžik celého zápasu. „Provedl jsem hromadné střídání, na hřiště šli Stopa, Kopecký a Touš. Domácím docházely síly a nám to pomohlo. Dvakrát se trefil můj kluk, v nastaveném čase vše pojistil Stopa. Vítězství si vážíme, nebylo to vůbec lehké,“ pokračoval Baťka.

Ten má do konce podzimu jasné cíle – vyhrát poslední dva zápasy a pokusit se v tabulce posunout o nějaký ten stupínek výš. „Máme doma Košťálov a Sedmihorky, obě utkání prostě chceme zvládnout. V zimě pak pořádně potrénujeme a pokusíme se bojovat o lepší umístění,“ dodal.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...