Lokotka po sestupu z I.A třídy ještě nebodovala a usadila se na samotném dně tabulky. „Když to řeknu jednoduše, tak zápas rozhodl první gól. My jsme měli v prvním poločase velké šance. Trefili jsme tyčku, pak neproměnili dva nájezdy na brankáře. Po změně stran to bylo v úvodu stejné. Pak šly Doksy do vedení. Mohli jsme odpovědět, ale bylo z toho jen břevno a pak nezvládneme ani dorážku do prázdné branky. Druhý gól nás pak zlomil, třetí už nic neřešil,“ smutně přiznal Viktor Česenek, kapitán Lokomotivy.

Ta se tak musí rychle probudit, aby si ještě více nekomplikovala svou situaci. Doposud dala pouze čtyři branky. „Musíme zlepšit produktivitu. To je alfa omega. Pokud nebudeme dávat góly, nemůžeme vyhrávat. Takže musíme přidat v zakončení,“ dodal Česenek.

Doksy naopak slaví první body v soutěži, opět je vedl jako zaskakující trenér Michal Vaňátko. „Tribunu nám pomohly naplnit tři stovky studentů z „Bílého kamene.“ V prvním poločase byla Česká Lípa fotbalovější, po změně stran jsme ale nastartovali motory a utkání rozhodli. V závěru se slavilo pyrotechnikou. Tým ukázal, že fotbal hrát umí a věřím, že to byla nejlepší pozvánka na další domácí zápas, když za dva týdny hostíme v dalším derby béčko českolipského Arsenalu,“ zhodnotil vše Karel Kapoun, vedoucí TJ Doksy.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …