„Za tři body jsem samozřejmě rád. Sice jsme se nevyhnuli drobným výpadkům, ale jinak to bylo zasloužené vítězství,“ pochvaloval si kouč Skalice Zdeněk Baťka. Jeho tým předvedl skvělý start, po šesti minutách vedl 2:0. Nejprve proměnil svou šanci Filip Stejskal, pak udeřil Pečenka přímo z rohového kopu.

„Bohužel, na konci poločasu jsme tam vymysleli nešťastnou penaltu, kterou Brod proměnil. Naštěstí těsně před odchodem do kabin přidal třetí branku Zeman,“ ulevil si Baťka.

Po změně stran cítili domácí šanci a hnali se za kontaktní brankou. Po hodině hry ale jejich snahu uťal Vacek. Pak dostali hosté k dispozici dvě penalty. První proměnil Lakatoš, druhou Vacek.

„Někteří hráči si vzali dovolenou, takže jsme dorazili pouze se čtrnácti hráči. Ale kluky za výkon chválím. Cítím z týmu pohodu. Jak při tréninku, v kabině nebo na zápase. Doufám, že v tom budeme pokračovat,“ dodal Baťka.

„Byli jsme hrozní. Porazíme se sami, tragický začátek, obrovské dvě individuální chyby u hráčů a u brankáře. V 6. minutě to bylo 0:2. Pak jsme se z toho zmátořili, to musím hráče pochválit, od 22. minuty jsme se zvedli. Dostávali jsme se do šancí. Rozhodčí měl, podle mě, odpískat tři penaltové zákroky, ale pískl jen třetí. Snížili jsme na 1:2 a dostali se do zápasu. Nebylo to proti silné Skalici špatné. Byly náznaky, kdy jsme mohli i vyrovnat, ale v poslední minutě poločasu jsme nezvládli standardku, neubránili jsme roh a nechali tam tři volné hráče. Byl z toho gól do šatny,“ litoval trenér Brodu Milan Mayer.

„Nepomohli nám hráči z lavičky. Rozhodl čtvrtý gól, který jsme dostali díky naší nekoncentrovanosti,“ dodal kouč domácích.

Železný Brod - Skalice u České Lípy 1:6 (1:3)

Branky: Myslivec (PK) - Vacek 2 (1 z PK), F. Stejskal, Pečenka, Zeman, Lakatoš (PK). R: Linhart. ŽK: 2:3, 140 diváků.

Skalice: Vosecký - Zeman, Lakatoš (82. Kliment), Tschakert (K), Kopecký, Pečenka, Musílek (53. Kulha), F. Stejskal, A. Stejskal (61. Češka), Vacek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...