V kabině hostů byl týmu představen nový trenér a to bývalý dlouholetý hráč českolipské Vagónky Pavel Soukup. Vedoucím mužstva zůstala Petra Simmerová. 

FK Slovan Hrádek nad Nisou – FK Arsenal ČL 0:2

Začátek utkání byl z obou stran opatrný, nikdo nechtěl udělat chybu, ta přišla ze strany domácích, když Lakatoš poslal centr Balážovi za obranu a ten obehrál gólmana a Lípa šla do vedení 0:1. Domácí zahrozili po půl hodině hry, kdy Švejkovský z trestného kopu poslal balón na hlavu Ondry Holečka, ten to poslal nad branku.

V úvodu druhé půle musel ukázat své zkušenosti českolipský gólman Kadlec, když likvidoval střelu a dorážku Slavíka. Další gól v síti domácích přišel po hodině hry, kdy byl v jejich pokutovém území faulován Lacek. Hlavní arbitr Blaschke bez rozpaků nařídil pokutový kop, ke kterému se postavil faulovaný hráč Lacek, nemýlil se 0:2.

Domácí se snažili o korigování skóre, ale Lípa si již vítězství pohlídala a zaslouženě vyhrála. Trenér Lípy Pavel Soukup po utkání hodnotil: „ Dnešní zápas byl takové příjemné zpestření mezi běháním, které teď hráči absolují. Hráli jsme zodpovědně a dokázali jsme proměnit šance, které jsme si vytvořili. Co se týče hodnocení jednotlivých hráčů, tak to je brzo. Jako celek se všichni snažili podat optimální výkon.“

Sestava České Lípy: Kadlec (69´Bláha) – Kučera, Hrdlička, Mígl, Cagáň (69´Mikysa) – Baláž, Lakatoš, Lacek, Tandera – Frömmel, Kaňkovský (56´Pavlovec).

Miroslav Dalík