První místo nadále drží rezerva českolipského Arsenalu, která doma zdevastovala Horní Polici 11:1. Poslední jsou Kravaře, které mají jediný bod.

Sosnová – Stružnice 2:0 (1:0) Branky: Poláček 2 (1 z PK). R: Adam. ŽK: 0:2, 26 diváků.

Domácí nastoupili přesně v jedenácti, chyběl například kanonýr Slipčenko. Přesto domácí vybojovali třetí výhru v sezóně.

Svor – Lindava 1:3 (0:1) Branky: Drábek – Mareš (PK), Smeták, Reitmajer. R: Janovský. ŽK: 2:2, 80 diváků.

Lindava pokračuje v dobrém vstupu do sezony. Dynamo hodilo za hlavu porážku s béčkem Arsenalu a dokázalo vyhrát na hřišti Svoru.

Dubice – Kravaře 5:0 (3:0) Branky: Vodrážka 2, Pelcman 2, Hájek. R: Kadlec. ŽK: 2:2, 50 diváků.

Jednoznačná záležitost domácích, kteří už v poločase vedli o tři branky. Kravaře se zatím neskutečně trápí v útoku, za pět zápasů daly pouhé dvě branky…

Dubá – Skalice B 2:1 (2:1) Branky: Demeter, Charouzek – Daniel. R: Řezáč. ŽK: 1:2, 70 diváků.

Ambiciózní celek hostí opět padl, tentokráte v Dubé. Všechny branky padly v prvním poločase.

Bukovany – Polevsko 1:3 (1:2) Branky: Vetešník – Malič, Suněk, Blumentritt. R: Vrabec. ŽK: 1:0, 80 diváků.

Bukovany zůstávají na třech bodech, naopak Polevsko je v klidném středu tabulky, když mají na svém kontě 8 bodů a jeden zápas k dobru.

Arsenal Česká Lípa B – Horní Police 11:1 (5:1) Branky: Halbich 4, Ladra 3, Dlouhý, Komárek, Mikysa, Kříž – Loukota. R: Tykva. ŽK: 1:0, 110 diváků.

David Halbich navázal na svůj výkon z divizního utkání v Rakovníku, kde dal čtyři branky. To samé se mu podařilo v okresním přeboru, když za rezervu Arsenalu nastřílel čtyři kousky Horní Polici. Nakonec z toho byl jasný výsledek 11:1!

Program 7. kola, sobota 18. září: Jestřebí – Dubá (15), Dynamo Lindava – Sparta Sosnová, Kravaře – Zákupy, Horní Police – Jiskra Svor (16.30).

Neděle, 19. září: Skalice B – Arsenal Česká Lípa B (10.30), Dynamo Stružnice – Družba Bukovany (13), Polevsko – Dubice (16.30).