Jak hodnotíte utkání proti Svoru?

Pro nás hrozně důležitá výhra, protože jsme se poslední zápasy dost trápili. Získali jsme tři body do tabulky. Svor se nechal v 16. minutě celkem lehkomyslně vyloučit. Od té doby jsme hráli proti deseti. V prvním poločase jsem spálil dvě šance, takže úvodní poločas pro mě příliš příjemný nebyl. Ve druhém poločase jsme se dostali do vedení 2:0, a pak soupeř snížil. Svor pak už trochu rezignoval, protože nám umožnil hodně brejkových situací.

Který moment byste označil za klíčový?

Řekl bych, že v zápase byly dva. Nejprve vyloučení hostujícího hráče, a pak můj druhý gól. Dostal jsem průnikovou přihrávku od Josefa Majerecha. Utekl po pravé straně a dával mi vzduchem míč. Já pak zakončoval.

Jak se vám hrálo prakticky celý zápas proti deseti?

Abych byl upřímný, tak někdy je lepší hrát proti jedenácti než deseti. Myslím si, že oslabení Svor zejména ve druhém poločasu položilo. Soupeř snížil na 1:2, a pak mu došly síly, i když hráli dost možná proti nejstaršímu mančaftu v okresním přeboru.

Zmínil jste, že Bukovany patří ke starším týmům v soutěži. Je to pro vás výhoda?

Řekl bych, že jsme vůbec nejstarším týmem v soutěži. Mi je 34 let a jsem třetí nejmladší. V týmu máme pětačtyřicetiletý chlapy, kteří na hřišti nechávají i v tomto věku všechno. Mít starší a zkušený tým je někdy výhoda. Pokud hrajeme náš styl hry, tedy po zemi a chytře, tak prodáváme naše zkušenosti. Mladší týmy nás mohou uběhat.