Poločas byl v Krásné Studánce gólově vyrovnaný, ale jen díky tomu, že Doubí šance zahazovalo a domácí z minima vytěžili maximum. Navíc od 25. minut šel do hry náhradní gólman Tošner (v 61 letech). Po přestávce ještě chvíli domácí „kousali,“ ale po třetí inkasované brance byli již odevzdaní.

V Hejnicích domácí sice hráli dobře, ale obranný val vedoucích Rynoltic v čele se skvělým gólmanem nomohly zdolat. Nakonec Rynoltičtí vstřelili góly po rohu a po střele z dálky. Hejničtí byli doslova jaloví.

V Ruprechticích měli podle převahy Ruprechtice rozdrtit sousedy z Rapidu, ale nakonec byla ze všeho jen hubená výhra o gól.

Výsledky

Stráž pod Ralskem - Desná 3:1 (1:0)
Branky: 32. Mitáč, 51. Biedermann, 60. R. Věchet - 73. P. Kořínek z pen. Rozhodčí: Ďörď, ŽK: 1:2. Diváků: 120.

Semily - Mimoň 0:4 (0:4)
Branky: 6., 28. a 45. Hřeben, 5. Vrána. Rozhodčí: Dvořák. Diváků: 100.

Krásná Studánka - Doubí 2:5 (2:2)
Branky: 20. Smolák, 43. Hájek - 17. Herkner, 30. Vlach z pen., 78. Benda, 85. Hájek, 89. Haunold. Rozhodčí: Bohata, ŽK: 2:1. Diváků: 60.

Hejnice - Rynoltice 0:2 (0:1)
Branky: 24. Bláha, 56. T. Kotek. Rozhodčí: Bahník, ŽK: 2:0. Diváků: 100.

Pěnčín - Košťálov-Libštát 3:3 (1:2)
Branky: 17. a 56. Paldus, 52. Hlubuček - 13. Holovič, 40. Cerman, 66. Sádek. Rozhodčí: Lopuszynski, ŽK: 2:1. Diváků: 80.

Ruprechtice - VTJ Rapid Liberec 2:1 (1:0)
Branky: 32. a 61. Kaiser - 80. Lukáč z pen. Rozhodčí: Zboroň, ŽK: 1:2. Diváků: 30.

Mšeno B - Jenišovice 4:0 (2:0)
Branky: 25., 45. a 65. Štěpánek, 70. Krejčík. Rozhodčí: Blaschke, ŽK: 0:1. Diváků: 50.

Horní Branná - Lomnice 3:4 (1:1)
Branky: 47. Kubelka, 73. Paulů z pen., 88. Jirousek - 27. a 90. Drusan, 53. vlastní, 68. Starý. Rozhodčí: Vacek. Diváků: 140.

I. A třída Libereckého kraje.Zdroj: Deník