Brzy ovšem dojde i na nižší soutěže – většina z nich startuje o nadcházejících víkendech. Proto už ve čtvrtek 9. srpna vyjde ve všech mutacích severočeského Deníku zdarma tradiční příloha Fotbalový podzim 2018!

Na co všechno se můžete těšit? Na čtyřiadvaceti stranách naleznete informace o všech týmech z Libereckého kraje, které startují v soutěžích od divize až po I. B třídy.

Fotbalový podzim 2018Zdroj: DeníkDále se můžete těšit na rozhovory s bývalým reprezentantem Milanem Fukalem a vybraným hráčem. V příloze naleznete také rozlosování jednotlivých soutěží a žebříček nejlepších střelců či nejtrestanějších hráčů uplynulého ročníku.

Dostalo se také na známou soutěž TIP ligu a na tipy jednotlivých redaktorů a známých fotbalových osobností, které určili v každé soutěži týmy, jež skončí na prvních třech místech.

Hlavně jsme se ale věnovali klubům napříč celým Libereckým krajem. Nenechte si ujít naší tradiční přílohu s mnoha důležitými informacemi před novou sezonou. Fotbalový podzim 2018 vyjde už ve čtvrtek 9. srpna ve vašem Deníku!