Celek, který doposud neztratil ani bod, je tak zase o něco blíž vítězství v celé soutěži a postupu do I.B třídy.

Souboj o stříbrnou příčku bude ale ještě hodně zajímavý. Ve víkendovém šlágru padla druhá Dubice doma s Lindavou 1:2. Hosté ztrácejí ze čtvrtého místa čtyři body. Třetí je aktuálně Arsenal Česká Lípa B. „Hodně to ovlivnily Velikonoce a také zbytečná červená pro našeho hráče, který tam udělal dva totožné fauly a dokonce na stejném prostoru. Lindava má mladý, běhavý a důrazný tým. Do vyloučení toho moc neměla. Pak ale z první střely na branku rozhodla a nakonec utkání otočila,“ stručně řekl Tomáš Grobarčík, kouč Dubice.


Načítám výsledky ...

„Jeli jsme tam v hodně slepené sestavě, přesto jsme podali výborný týmový výkon. Hodně nám pomohlo vyloučení domácího hráče. Vítězství si hodně ceníme,“ pravil Ondřej Mareš, hráč Lindavy. Poslední Zákupy doma porazily Sosnovou 5:2, slaví první výhru v sezoně.

Dobré jarní výkony podpořily poslední Zákupy první výhrou v sezoně, když doma porazily Sosnovou 5:2. „Pokračujeme v dobrých výkonech, konečně jsme dávali branky a konečně vyhráli. Jsme samozřejmě spokojeni,“ stručně pravil Miroslav Jerson.

Zákupům hraje do karet fakt, že Bukovany a Stružnice, které jsou v tabulce před nimi, na jaře nesebraly ani bod.


Načítám tabulku ...