Žandov začal utkání dobře, do vedení ho dostal Džudža. Jenže hosté do poločasu skóre díky Prochovi a Věchetovi otočili. Po změně stran pak Jestřebí předvedlo bleskovou šestiminutovku, ve které nasázelo domácím tři góly a zápas definitivně zlomilo.

Na druhé místo se mohl posunout Svor, ten však doma podlehl 1:2 Spartaku Dubice. Nečekaně prohrály také čtvrté Zahrádky, ze Zákup si odvezly těsnou porážku 0:1. Jejich pronásledovatelé naopak zaznamenaly pohodové výhry. Polevsko zvítězilo v Brništi 8:1, Dubá zase ve Velkém Valtinově 7:1.

Zdroj: Jiří Dozorec

Tabulkou stoupá Sosnová, která na podzim často řešila problémy se sestavou. Sparta naposledy vyhrála v Horní Polici 4:2, na jaře zvládla zvítězit ve třech zápasech ze čtyř a v tabulce je osmá.

„Vstup do jarní části hodnotíme pozitivně. Mrzí nás ta jedna domácí porážka s kvalitním Žandovem. Dlouho jsme nad ním vedli a navíc hráli proti deseti. Zároveň nám nebyl uznán vyrovnávací gól v poslední minutě po sporném postavení mimo hru,“ řekl Radek Chyna, fotbalista Sosnové a člen výkonného výboru.

Utkání FK Přepeře - Arsenal Česká Lípa skončilo remízou 0:0.
Kam můžete o víkendu vyrazit na fotbal? Třetí liga nabídne souboj rezerv

Ten se snaží krotit jarní výsledkovou euforii. „Na druhou stranu jsme dosud porazili týmy, které bychom porážet měli. To říkám se vším respektem k našim soupeřům. Těžké zápasy nás teprve čekají, až tam se ukáže, jak na tom vlastně jsme,“ zdůraznil.

Zimní pauza toho v Sosnové moc nepřinesla. Příprava se navíc moc nepovedla. „Nebyla bohužel ideální. Vzhledem k nemocem, zraněním a také nechuti se sejít jsme neodehráli žádný přátelský zápas. Trénovali jsme dvakrát týdně, rozhodně jsme se ale nesešli pokaždé. Máme prakticky stejný kádr, jako na podzim. Jedinou změnou je odchod brankáře Pavlíčka, který po vzájemné dohodě odešel do Kamenice,“ dodal Radek Chyna.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...