Šlágr kola ovládla Dubice, která vyhrála na horké půdě v Lindavě. Domácí prohrávali v poločase o dvě branky, Beneš z penalty srovnal, ale místo vyrovnání dostal v závěru červenou kartu lindavský kapitán Šlajs.

Svou sílu ukazuje nováček ze Starých Splavů, který i díky hattricku Matěje Šimona rozstřílel Bukovany 9:0. Splavy jsou bez ztráty bodu první.

Brniště, další nováček, ztratilo po poločase tříbrankový náskok, těsnou výhru nad Svorem ale nakonec udrželo a je zatím šesté.

Zákupy po půli vedly v Sosnové, jenže po změně stran úřadovali Slipčenkové a body zůstaly doma. Hosté dali alespoň první dvě branky v sezoně.

Dubá vedla ještě v 65. minutě v Horní Polici. Ovšem pak se dvakrát trefil Karda a domácí mohli slavit třetí vítězství v sezoně.

Bez bodu je také Stružnice, která doma nezvládla souboj s béčkem Arsenalu. Českolipský výběr vyhrál jasně 6:0.
Po sestupu se zatím tolik nedaří Žandovu. V Polevsku nestačily ani dvě branky Džudžy, Spartak prohrál 2:4.

Okresní přebor – 4. kolo:

Sosnová – Zákupy 4:2 (1:2) B: R. Slipčenko 2, M. Slipčenko, Milner – Řehák, Kučera (PK). R: Tykva. ŽK: 2:1. ČK: Kučera (Z), 50 diváků.
Brniště – Svor 3:2 (3:0) B: D. Luft 2, Větrovský – Heřmánek 2. R: Čurda. ŽK: 1:3. ČK: Kuchař (B), 60 diváků.
Lindava – Dubice 1:2 (0:2) B: Beneš (PK) – Székely, Hájek. R: Zlatník. ŽK: 1:5. ČK: Šlajs (L), 84 diváků.
Horní Police – Dubá 2:1 (0:1) B: Karda 2 – Jelen. R: Saidl. ŽK: 2:2, 75 diváků.
Staré Splavy – Bukovany 9:0 (1:0) B: M. Šimon 4, Zoubek, Doubrava, Švarc, Chlumecký. R: Čurda. ŽK: 0:1, 70 diváků.
Stružnice – Arsenal Česká Lípa B 0:6 (0:1) B: M. Bodi 2, Webera 2, Žižka, Kendík. R: Saidl. ŽK: 3:1, 85 diváků.
Polevsko – Žandov 4:2 (3:2) B: Suněk 2 (1 z PK), Malič, Čech – Džudža 2 (1 z PK). R: Janovský. ŽK: 2:4, 80 diváků.

Nejlepší střelci:
10 – P. Vodrážka (Dubice), 8 – M. Šimon (St. Splavy), M. Bodi (Arsenal B), 7 – Džudža (Žandov), Šubrt (Dubice)

Program dalšího kola:
Sobota, 11.00: Sosnová – Dubá, 14.00: Dubice – Horní Police, Zákupy – Staré Splavy, 17.00: Žandov – Brniště.
Neděle, 13.00: Stružnice – Polevsko, 17.00: Svor – Lindava, Arsenal Česká Lípa B – Bukovany.

Okresní fotbalové soutěže:

Skupina západ:
Kravaře – Tuhaň 7:0 (4:0) B: Ledl 3, Zich 2, vlastní Petrik, Koutný. Starý Šachov – Zahrádky 3:4 (1:3) B: Žiak 2, Bencúr (PK) – Bečvařík 3 (1 z PK), D. Kněžour. Velká Bukovina – Žandov B 4:2 (3:1) B: Babický 3 (1 z PK), Štický – Cielecki, Zrník. Okna – Horní Libchava 1:2 (0:2) B: Henc (PK) – Šanda 2.

Skupina východ:
V. Valtinov/Jablonné – Cvikov B 3:4 (1:1) B: Bíro 3 – Adlt 2, Bartík, Houfek. Pertoltice – Noviny 3:3 (1:1) B: Titěra, Jirsa, Šilhán – Lundák 2, Zíka. Lokomotiva Česká Lípa B – Mimoň B 5:3 (1:2) B: Zeman 2, Pavlovec 2, Lebduška – Feher, David, Oswald.