KRAJSKÝ PŘEBOR

Českolipsko má v krajském přeboru hned čtyři zástupce. Nejlépe si v dosavadním ročníku vedla Skalice, které patří třetí místo. Z osmi zápasů pětkrát vyhrála, jednou remizovala a dvakrát prohrála. Mezi její nejpovedenější zápasy patří ten zatím poslední. 10. října nastoupila v Železném Brodu, ze kterého si odvedla tři body za výhru 5:2. K vítězství výrazně přispěl Karel Kaňkovský, který zaznamenal hattrick.

Na pátém místě jsou Doksy. Ty mají po sedmi utkáních patnáct bodů a v ročníku zatím neprohrály. Čtyřikrát vyhrály a třikrát remizovaly. Tým od Máchova jezera podal dobrý výkon v zápase proti Železnému Brodu, který porazil 4:1. Nový Bor je v tabulce krajského přeboru na osmé pozici s deseti body. Novoborští fotbalisté mají bilanci 3-1-3 a získali 10 bodů. Tři z nich získali v zápase proti Chrastavě, kterou na začátku října porazili 4:0. Stráž pod Ralskem je v tabulce na devátém místě a získala rovněž 10 bodů. Jejím nejpovedenějším zápasem je duel s Chrastavou, kterou porazila 5:2.

I. A TŘÍDA

Jediným zástupcem Českolipska v I. A třídě je Mimoň. Po osmi odehraných zápasech jsou fotbalisté Jiskry v tabulce na dvanácté pozici. Tři z pěti bodů vybojovala Mimoň v domácím zápase proti Sokolu Doubí, který porazila 5:3.

I. B TŘÍDA

Lokomotiva dlouhou dobu byla neporažená v I. B třídě. Úvodních šest zápasů vyhrála, pak ale přišly dvě porážky. Lokotka je aktuálně v čele soutěže a má 18 bodů. Stejný počet bodů mají druhé Hodkovice nad Mohelkou. Rezervní tým Doks je s patnácti body na čtvrté pozici. Ve svém posledním mači porazily Doksy B Novo Ves 5:1. Kamenice je v tabulce osmá s bilancí 3-3-2 a 12 body. O jedno místo níže jsou fotbalisté Cvikova, kteří mají deset bodů. Na posledním místě v tabulce je SK Spartak Žandov, který vyhrál jediný zápas. Dokázal přetlačit Lokomotivu Česká Lípa 4:3.