Téma "Nejvtipnější foto z tréninku" je už osmé v řadě. Zároveň však poslední v oblíbené letní soutěži Deníku. Opět proto od vás očekáváme desítky soutěžních snímků jako u předchozích fotbalových témat, která si můžete připomenout ZDE.

Jak soutěž probíhá? Soutěžní smímky sdílejte ve facebookové skupině Sportovního deníku „Můj život se sportem” nebo je zasílejte na e-mailovou adresu pralesy@denik.cz. Nezapomeňte uvést své kontaktní údaje pro případ výhry.

Redakce Deníku zveřejní všechny zaslané snímky ve výše uvedené fotogalerii a ty nejzajímavější se dostanou do tištěného Sportovního deníku, naší pravidelné pondělní unikátní přílohy. Vítěze ovšem vybírají i samotní čtenáři.

Od pondělí 5.8. budete moci hlasovat na našem webu v předposledním kole "Nejútulnější fotbalová hospoda". A v anketě bude opravdu z čeho vybírat. Na všechny zaslané fotky se můžete již nyní podívat v galerii:

První tři snímky vyhrávají ceny - vítěz bere tisícovku na ruku, druhý v pořadí získá třicetilitrový sud benešovského piva Ferdinand a třetí místo znamená pětistovku na ruku. 

Vítězné snímky budou opět otištěny v pondělním Sportovním deníku. Nezapomeňte si proto koupit váš regionální Deník. 

Pralesní fotbalové léto s Deníkem.Zdroj: Repro Deník