ARSENAL ČESKÁ LÍPA – SPARTAK MAS SEZIMOVO ÚSTÍ 1:1 (0:0)

První střela domácích přišla až v 17. minutě. Runtovi však rána příliš nesedla. „Třicet minut jsme byli takoví ospalí a nedostali jsme se do hry. Trochu se to zlepšilo koncem prvního poločasu,“ říká českolipský trenér Pavel Hradiský. Útočník Věchet nejdříve hlavičkoval po centru Finklára a poté se sám probil do vápna, ale k pořádné střele už neměl dost síly.

Na začátku druhého poločasu se dvakrát dostal do šance Holeček, ale gól se mu nepodařilo vstřelit. Následně si to však v 67. minutě vynahradil, protože byl u hezké akce domácích, kterou nekompromisně zakončil Runt – 1:0. Hosty tahle branka nepoložila a už dvě minuty nato nastřelili tyč. Domácí kontrovali Věchetovým břevnem. Hráčům ze Sezimova Ústí se podařilo vyrovnat v 76. minutě, když se z otočky trefil Schon.

„Ze začátku nás soupeř přehrával v záloze,“ přiznal trenér Hradiský. Museli jsme stáhnout Holečka do zálohy a hrát také na jednoho útočníka jako oni. Dneska to nebylo ono, ale zase musíme brát, že ještě nedávno jsme hráli divizi a dnes hrajeme na špici třetí ligy a v každém zápase nebudeme dávat tři góly.“

Branky: 67. Runt – 76. Schon. Rozhodčí: Grimm. Diváků: 780.

Česká Lípa: Meier – Vrabec, Silný, P. Novotný, Šafář – Finklár (63. Breite), Podolský, Procházka (86. Kubeš), Runt – Věchet (74. Smola), Holeček.