První poločas patřil Chomutovským, lépe kombinovali, byli pohyblivější. K prvnímu ohrožení branky se dostal českolipský Bejda, když jeho střelu z úhlu gólman Zaťko se štěstím srazil na rohový kop. Domácí zahrozili ve 13. minutě Šollarem, ten vyslal nepříjemnou střelu těsně nad pravou spojnici českolipské branky. O dvě minuty později Bejda nacentroval míč před branku, kde jej však Mičkal nezkrotil.

Arsenal Č.Lípa – Chomutov
2:5 (0:2)

První gól přišel v 19. minutě po střele Šlajchrta, když se míč odrazil od tyče do sítě – 0:1. O šest minut později se mohl z druhého gólu radovat Strouhal poté, co z trestného kopu Sigmund našel hlavu šťastného střelce – 0:2. V závěru první půle se do šance dostal Mičkal, jenže z otočky trefil pouze gólmana.

V úvodu druhé půle Lípa zlepšila pohyb a přišly i šance. Jednu z nich zahodil Mičkal, když dostal míč od Hottka na hranici vápna, jenže netrefil branku. Ve 49. minutě gólman Řezáč vyrazil míč po střele Smoly před sebe, kde nechala obrana volného Šlajchrta, který míč dorazil mezi tyče – 0:3.

Poté se do šance dostal Kaňkovský, jenže netrefil míč dle svých představ, takže gólman Vašák s ní neměl moc práce. O tři minuty později vyzkoušel pozornost Vašáka z 20 metrů Broschinský. Snížení skóre se Lípa dočkala v 63. minutě Bejdovým gólem k tyči – 1:3. O tři minuty později mířil těsně vedle pravé tyče Vrabec z trestného kopu. V 82. minutě zvýšil skóre na 1:4 Smola, když se míč odrazil od tyče za Řezáčova záda.

Poté ještě zahrozil Štálík, jenž po Demkeho centru z rohového kopu poslal hlavou míč těsně nad branku. Závěr utkání ještě přinesl dva góly. Nejprve Smola z třiceti metrů překvapil v brance Řezáče – míč proletěl těsně vedle něj do sítě – 1:5. V poslední minutě Mičkal předvedl sólo, na jehož konci byl druhý gól Lípy.

Trenér České Lípy Radim Nečas po utkání řekl: „Samozřejmě, že prohra 2:5 je velice nepříjemná, ale jsme v hrubé přípravě. V prvním poločase to bylo na hráčích znát. Chyběla agresivita, pohyb. Soupeř potrestal všechno. My jsme měli šest vyložených šancí, které jsme nedali. Je to poučné, někteří hráči se musí nad sebou zamyslet, protože některé fáze utkání se mi nelíbily.“

Branky: Bejda, Mičkal – Smola 2, Šlajchrt 2, Strouhal.Rozhodčí: Baum, diváků 20.
Sestava Arsenalu: Řezáč – Broschinský, Silný, Štálík, Pícha – Bejda (64. Demke), Beran, Vrabec, Hottek (70. Brož Zd.), Mičkal, Novotný (46. Kaňkovský).