Arsenal přivezl jeden bod z Úval

Úvaly /FOTOGALERIE/ - Po remíze 1:1 přišly na řadu penalty, které lépe zvládly domácí Úvaly.

23.10.2017

Radost střelce Kaňkovského.Foto: Deník/Jaroslav Marek

Úvaly V 11. kole Fortuna divize B zajížděl českolipský Arsenal do středočeských Úval, které byly favoritem.

Hostující tým se představil v dobrém světle a vybojoval jeden bod za remízu 1:1.

Trenér Martin Šimon k tomu řekl: „ Pro nás je bod úspěchem. První poločas jsme odehráli dobře, Zemánek nastřelil tyč. Soupeř měl též šance. Ve druhé půli jsme domácím nabídli šance sami a inkasovali ze standardky. Potom jsme vyrovnali a měli jsme i další šance, například Zemánek orazítkoval břevno. Mohli jsme vyhrát, ale také prohrát, proto si myslím, že bod je spravedlivý. Škoda, že jsme nezvládli penalty.“

SK Úvaly - Arsenal Česká Lípa 2:1 (PK 4:2)

Domácí šli do vedení v 69. minutě, po rohovém kopu Vrabce hlavičkoval Jemelik 1:0. Pak ještě musel Chadraba vytlačit tvrdou střelu Novotného na roh. O deset minut po vedoucím gólu přišla na řadu Lípa. Vodrážka poslal z vlastní poloviny míč do domácího vápna, kde se před gólmanem objevil Kaňkovský a v pádu protlačil míč mezi tři tyče úvalské branky 1:1.

Šest minut před koncem mohl zvrátit vítězství na vlastní stranu Kaňkovský, jenže proti byl gólman Michalek, když jeho hlavičku doprostřed branky lapil.

Za tohoto stavu přišly na řadu pokutové kopy: Andrle 1:0, Valta 1:1, Vrabec 2:1, Malý břevno, Moudrý nedal, Míglovi ji chytil Michalek, Jemelik 3:1, Kýček 3:2, Štěpánek 4:2.

Domácí trenér Petr Vrabec po utkání řekl: „Lípa byla hodně těžký soupeř, hrála dobře. Já jsem na to upozorňoval, že to nebude lehký zápas. První půle byla o ničem, šlo o oťukávání. Ve druhém poločase jsme měli čtyři tutovky. Je fakt, že Lípa měla také šance. Myslím si, že možná o ten gól jsme si zasloužili vyhrát. Nakonec z toho je remíza.“

Branky: 70. Jemelík Zdeněk - 79. Kaňkovský Karel. Rozhodčí: Šimeček (bez karet). Diváků: 100.
Arsenal Česká Lípa: Chadraba - Valta, Malý, Hauer (17. Müller), Vodrážka - Zemánek (87. Šimon), Ladra (74. Mígl), Hodač, Frömmel (74. Kýček) - Lacek (84. Mpong), Kaňkovský.

Miroslav Dalík

23.10.2017 VSTUP DO DISKUSE

Požár části objektu Šamalovy chaty na Nové louce.
EXKLUZIVNĚ
19

Plameny vyšlehly na Šámalce. Odnesla to technická část

Kounicův dům je dva roky po ničivém požáru ve stále horším stavu.
4

Jednání o shořelém Kounicově domě pokračují

FOTO, VIDEO: Jsem maloměstský člověk, říká multimilionář Horáček

Ústecký kraj – Podřipskou nemocnici s poliklinikou v Roudnici, Hospic Sv. Štěpána v Litoměřicích nebo Pivovar Monopol v Teplicích. Všechna tato místa navštívil spolu s redaktory Deníku prezidentský kandidát Michal Horáček.

Knižní tipy na víkend

Kniha se hodí jako správný doplněk ke každé příležitosti. Ve spolupráci s Knihkupectvím a atikvariátem Fryč vám přinášíme vybrané knižní tipy. Na své si přijdou příznivci žánru young adult, thrillerů, historických románů a nezapomněli jsme ani na děti.

Podzimním přeborníkem okresu je fotbalová Dubice

Českolipsko – Podzimním mistrem okresního fotbalového přeboru se zaslouženě stal Spartak Dubice. Rozhodlo o tom neúplné závěrečné kolo, v němž Dubičtí porazili domácí Zákupy 3:0.

V iQLANDII se o víkendu budou lovit superbacily

Liberec – Liberecká iQLANDIA si na prodloužený víkend připravila pro své návštěvníky zábavné soutěže a vědecké show.