Náročný trénink v úterý, následující den přípravný zápas, zítra pohárový duel s druholigovými Pardubicemi. Nabitý týden mají fotbalisté Nového Boru.

Před sobotním prestižním duelem v rámci 1. kola Poháru FAČR hostili na svém hřišti Chrastavu, která hraje krajský přebor. A poprvé během letní přípravy prohráli, a to výsledkem 2:4 (1:1).

Tým se ve středu nešel kompletní. „Pár kluků muselo být v práci, někteří tak dorazili až na druhou půlku," vysvětlil sekretář novoborského klubu Jiří Obrovský. Hráči Boru měli navíc v nohách náročný úterní trénink zaměřený na kondici.

V sobotu proti Pardubicím by měl mít trenér Vladimír Jeníček k dipozici kompletní kádr kromě zraněného Broschinského. „Včera se podařilo dotáhnout hostování Černého, který za nás nastupoval už v jarní části uplynulé sezony," dodal sekretář.

Pohárový zápas je pro Novoborské prestižní záležitostí. „S druholigovým celkem přeci jen nehrajete každý den," komentoval Obrovský. Utkání začíná na novoborském hřišti 25. 7. v 17 hodin.

Pro Pardubice je zítřejší zápas v Boru poslední prověrkou před startem druhé ligy. Bor ještě příští týden změří síly s týmem Doks (středa 29. července v 18 hodin v Novém Boru) a o víkendu vyzve Semily (venku).