Co se stalo? Podle informací Deníku všechno začalo v 81. minutě, kdy domácí Osvald ze tří metrů nakopl míč na hostující střídačku a balon zasáhl jednoho z kravařských funkcionářů do břicha. „Když se mu šel omluvit, že to nechtěl udělat, začala strkanice mezi hráči a v tom jeden z nich udeřil našeho Steckmeiera do obličeje,“ říká předseda FK Sklo K. Šenov Jiří Pavlas. Podle něj byl útočníkem Michal Nehonský.

„Nevím, co si mezi sebou řekli, ale když byl Michal předkloněn a upravoval si štulpny, přišel k němu domácí hráč a prudce ho udeřil do tváře tak, že upadl a na chvíli ztratil i vědomí,“ líčí své svědectví šéf kravařské Lokomotivy Karel Kříž. „Když jsme Michala odnesli do kabin, zkolaboval znovu, proto kolegové zavolali záchranku. Nyní leží v liberecké nemocnici, vypadá to na zlomenou lícní kost,“ doplňuje.

„Byl to momentální zkrat jedince. Sice šel bránit svého spoluhráče, který ležel po úderu pěstí na zemi, ale takové jednání naprosto odsuzujeme a Michalovi se jménem oddílu omlouváme,“ uvedl Jiří Pavlas.

Celý případ bude mít dohru ve čtvrtek u disciplinární komise a zřejmě nejen tam. „Incidentem se bude zabývat policie,“ potvrdil Karel Kříž.