Jednu z mála šancí domácích měl Tomáš Polívka po centru Ondřeje Brodského. Polívka ale jabloneckou branku přestřelil. Po necelých dvaceti minutách hry se hosté dostali do vedení.

Přetažený centr zaskočil domácí obranu a v pokutovém území stojící Kiss zakončoval k tyči. Vyrovnat mohl Jakub Šimon, ale jeho šanci zblokoval obránce. Krátce po půlhodině hry se prosadil jablonecký Michálko, který stanovil poločasový výsledek.

Poločasová přestávka Doksům nepomohla, naopak hosté do druhé části zápasu vstoupili aktivně, a třemi góly během sedmi minut rozhodli o své výhře. Postupně se trefili Chleborád, Michálko a Coufal. Šestou branku Jablonce vstřelil Fidra. Ve zbytku zápasu se do šance dostali ještě domácí, Jakub Kouba ani Tomáš Polívka své příležitosti neproměnili.

Hlavní tým Doks prohrál i druhý přípravný zápas. Nejprve podlehl Štětí 0:6 a nyní stejným poměrem nestačil na ligový dorost z Jablonce nad Nisou. Fotbalisté Dosk stále čekají na svůj první „pokoronavirový“ gól v zápase.

TJ Doksy – FK Jablonec nad Nisou (dorost) 0:6 (0:2)
Branky: Michálko 2, Kiss, Chleborád, Coufal, Fidra. Rozhodčí: Bahník – Paulus, Hrbáček. ŽK: 0:0. Diváci: 100.
Sestava Doks: Jiří Vosecký – Marek Burian, Michal Vaňátko, David Bečvařík, Michal Kulha – Matěj Šimon, Jakub Šimon, Martin Zoubek, Miroslav Kukla, Ondřej Brodský – Tomáš Polívka. Střídačka: Jakub Kouba, Jakub Frýdek . Vedoucí : Ing.Karel Kapoun, trenér: Michael Šimek.
Sestava Jablonce: Fiala – Váňa, Kiss, Malimánek, Chleborád, Janda, Coufal, Drda, Šimůnek, Fidra, Michálko, Břenek. Střídačka: Hloušek, Abubakkar, Mazánek.trenér: Briscejn.