Jejich konfrontace s Tuhaní byla kvůli silně podmáčenému hřišti odložena na 22. května.

Skupina A:

Kunratice - Velký Valtinov B 4:3 (3:3)

Hned z prvního útoku šli domácí do vedení, když nepovedený centr Jackla hodil gólman hostí přímo pod pravačku Kadlece 1:0. Že má F. Trč dalekonosné výkopy, se přesvědčili hosté o dalších pár minut a R. Jackl zvýšil již na 2:0. Domácí už asi oslavovali, když si nechali za sedm minut dát tři branky a rázem to bylo 2:3. Ještě do poločasu však vyrovnal T. Zet, který proměnil pokutový kop za faul na P. Kadlece 3:3. Po přestávce se hra přelévala od vápna k vápnu a až dalekonosná střela J. Tila (30 m) rozhodla o tom, že body zůstanou v Kunraticích. Branky za domácí: 1. Kadlec P., 7. Jackl R., 41. Zet T., 75. Til J. Rozhodčí: Vágner, German, Copko. Diváků 40.

Lindava - Svor 1:7 (0:2)

Noviny - Dubnice 1:4 (0:2)

Cvikov B - Mimoň B 7:1 (3:0)

Skupina B:

Sosnová - Okna 6:1 (4:1)

Ve 21. minutě to bylo 3:0 pro Spartu. Okenští se ovšem okamžitě chytli své šance a po chybě v domácí obraně snížili. Sosnová však stanovila poločasový výsledek na 4:1. Druhá půle byla na šance vyrovnaná, větší štěstí v koncovce však měli domácí, kteří hostům uštědřili krutý debakl. Branky za domácí: Doseděl 2, Jelínek, Chladík, Kolínský 2. Rozhodčí: Kutílek, Švec, Hamada.

Blíževedly - Dynamo Holany 0:5 (0:4)

Horní Libchava - Žandov 0:4 (0:2)