„Jsme rádi, že záštitu nad turnajem, který zahájí 16. a 17. ledna, převzaly naše okresní noviny – Českolipský deník. Proto tedy turnaj ponese název Českolipský deník Cup 2010 a potrvá do poloviny března,“ informuje fotbalové fanoušky novoborský sekretář Jiří Obrovský. Jako tradičně se bude hrát každý víkend (sobota, neděle) systémem každý s každým podle pravidel fotbalu a za řízení delegovaných rozhodčích OFS.

Výsledky budou samozřejmě pravidelně zveřejňovány v Českolipském deníku. V případě odložení zápasu z jakéhokoliv důvodu se účastníci se souhlasem pořadatele dohodnou na náhradním termínu.

Vklad do turnaje je jako v minulých letech 10.000,- Kč a účastnici jej musí složit před odehráním prvního utkání. „Pro každého účastníka je tak vlastně jeden přípravný zápas pouze za jeden tisíc sto korun, což je velmi dobrá nabídka.“

Pořadatel, tedy FC Nový Bor o.s., zajišťuje pro hráče kabiny a občerstvení (pití), dále řádně připravenou hrací plochu, případně i osvětlení v průběhu zápasu. Hrací časy (9.00, 11.00 , 13.00 15.00, 17.00 a 19.00 hod.) je nutno dodržovat.

Účastníci turnaje: Dolní Libchava, Zahrádky, Doksy, Nový Bor - dorost, Nový Oldřichov, Stružnice, Bukovany, Jestřebí, Skalice. „Desátý účastník zatím nepotvrdil definitivně účast, a tak je toto místo volné,“ dodal Obrovský.