Jediné tři zápasy se odehrály v úvodním kole jarní části okresních fotbalových soutěží.
Proč? Sportovně technická komise okresního fotbalového svazu po dohodě s Komisí rozhodčích na základě některých konzultací s oddíly dne 25. března rozhodla, že se 14. kolo vzhledem k nezpůsobilým stavům hracích ploch odloží.
Oddíly tuto informaci obdržely ve čtvrtek 27. března, přičemž pouze tři kluby (kromě D. Libchavy, která předem přesunula zápas se Žandovem na UMT do N. Boru) ještě ten den zareagovaly a řídicímu orgánu soutěže oznámily, že jejich hřiště jsou v pořádku, a tudíž se mohou utkání uskutečnit.
II. třída OP:
Dolní Libchava – Žandov
3:0 (1:0)

První poločas se odehrával v bojovném duchu, ale do vedení šli po rychlém průniku Kukala „domácí“. Po změně stran se již projevila herní kvalita Libchavy, za kterou nejprve opět skóroval Kukal a tečku za utkáním udělal Los po akci Šinera. „Umělá tráva nám vyhovuje, na našem hřišti by se hrát nedalo,“ řekl hrající trenér vítězů Marek Tomíček. Rozhodčí Bitala.
III. třída OS:
Lokomotiva Č. Lípa – Blíževedly
6:0 (1:0)

Domácí svého soupeře k ničemu nepustili, hrálo se po celou dobu na jednu branku a Lokomotiva ještě řadů šancí spálila. „I když nám příprava na turnaji v Mimoni nevyšla podle představ, tentokrát kluci přistoupili k utkání zodpovědně. Nyní nás ale čekají dva těžké zápasy, které ukáží, jak na tom skutečně jsme,“ uvedl trenér Jiří Barvíř.
Branky: Tíma Mil. 2, Černý, Podrazil, Denk, Pelc. Rozhodčí Pluhař – Rác, Všechovský.
Okna – Dubnice 0:3 (0:1)
Hosté v 17. minutě využili chybnou rozehrávku stoperské dvojice, na druhé straně Dubnici dvakrát zachránil gólman. Po změně stran Okenští ve snaze o vyrovnání otevřeli zadní vrátka a soupeř toho opět dokázal využít. Branky: 17. a 90. Novák, 52. Šimon Vít. Rozhodčí Eliáš.
Zbývající zápasy 14. kola II. III. a IV. třídy se odehrají 1. a 8. května.