HLASUJTE V ANKETĚ!
Který zápas si přejete vidět příští týden na videu?

Českolipští zatím na jaře neprohráli, a tak se jejich cíl dostat se ze sestupových vod naplňuje.
FK Č. Lípa B – Heřmanice
4:0 (1:0)

Českolipští potřebovali doma potvrdit stoupající formu, což se jim povedlo. Hosté nastoupili bez některých opor. „Do Lípy jsme přijeli oslabeni, trápí nás marodka,“ potvrdil Věchet. Prvních dvacet minut se hrál vyrovnaný fotbal, nikdo si nedokázal vytvořit gólovou šanci. Prvního gólu se domácí dočkali ve 26. minutě. Slipčenko našel před vápnem Fuliera, který nechytatelnou střelou zajistil svému mužstvu vedení – 1:0. Ve zbytku poločasu již domácí byli lepším mužstvem a soupeře nepustili do žádné šance. Vytvořili si několik příležitostí, ale neměli dobrou mušku.
Ve druhém poločase českolipští hráči zpřesnili hru a výsledkem byly další góly. V 65. minutě chybu gólmana Votavy, kterému vypadl míč z rukou, pohotově využil Fulier – 2:0. Třetí jistící gól zařídil Burian po pěkné akci Davida Zelinky, který si poradil s obranou, přihrál na zcela volného Buriana, a ten se prosadil tvrdou střelou. Účet utkání uzavřel v 90. minutě Král tvrdou přízemní střelou po centru od Pavla Soukupa - 4:0.
Branky: 26. a 65. Fulier, 85. Burian, 90. Král. Rozhodčí Král M., ŽK 4:2, diváků 80.
Č. Lípa B: Meier – Dušánek, Půlpán, Fulier, Král – Hajdo (72. Zelinka L.), Koštial, Soukup M. (77. Zelinka D.), Soukup P. – Slipčenko, Horáček ( 46. Burian).
Heřmanice: Votava – Kašpar, Augusta, Varga, Svatoš (78. Škváro), Frolík, Cereňuk, Kowalík, Kotek, Černý, Kuběj.