V obou těchto duelech padlo po devíti gólech a oba skončily pro hosty přímo katastrofálně: domácí Brniště rozstřílelo nováčka z Horní Libchavy 7:2 a s ještě ostudnějším debaklem odjel ze Žandova tým Oken. Ten zde prohrál dokonce 0:9, tedy rozdílem dvou tříd!

Kunratice - Noviny 4:0 (0:0)

Po bezbrankovém poločase viděla slušně zaplněná Caius aréna zasloužené vítězství Dynama.Branky : 52. Jackl D., 55. Čech R., 67. Bobelák R., 75. Kadlec P. Rozhodčí: Mengr, Hartig.

Svor - Holany 0:1 (0:1)

Domácím se ani přes vylouženou herní převahu nepodařilo dát gól, naopak hosté se jednou trefili a vezou si tři bodíky.Branka: 26. Novotný David. Rozhodčí: Jánský.

Brniště - Horní Libchava 7:2 (3:1)

Po deseti minutách už domácí vedli 2:0, ve 25. pak přidali třetí branku z penalty za faul. Ve 37. min. kopali penaltu i hosté, ale jinak toho moc nepředvedli.Po přestávce hned ve 48. přidal další gól Pavel Kopecký, ale za tři minuty Libchavští z ojedinělé akce snížili. Závěr ale patřil zcela Hruškovi, který dal hattrick a ještě spoustu šancí domácí hráči zahodili.Branky: Hruška 3, Luft Pavel, Švarc, Zelenka M. (PK), Kopecký P. Šanda (PK), Tuček. Rozhodčí Řezáč Švec.

Spartak Žandov - Okna 9:0 (3:0)

Posílám zápis z utkání třetí třídy Spartak Žandov Okna 9:0 (3:0) Spartak od začátku diktoval tempo zápasu a již v 8. minutě vstřelil branku Lhotka. Ve 12. ho následoval Nývlt a v 21. Živnůstka. Druhý poločas skóre zvyšoval ve 48. minutě Loukota a hosté nevěděli co hrát. V 56. minutě byl vyloučen domácí gólman Košťák a když ani to hosty nenakoplo, pokračovali domácí v přídělu branek i o deseti.V 61. Štěpánek, v 69. Černý, v 71. Jánošík, v 72. Štěpánek a na konečných 9:0 v 87. Loukota.Rozhodčí: Otčenášek. Diváků 70, ŽK: 1:1, ČK: 1:0. (žan)

Bukovany B - Cvikov B 1:1 (1:1)

Na hřišti v Bukovanech se pod dohledem rozhodčího Hyblera, který podal velmi dobrý výkon, odehrálo kvalitní utkání. Hosté přijeli potvrdit své postavení v tabulce a domácí chtěli odčinit poslední výkony. Bukovanští se rozjížděli pomaleji, a tak to byli hosté, kteří vsítili první branku. Mašek při rychlém brejku centroval z pravé strany tak šťastně, že míč zapadl pod břevno překvapeného domácího brankáře Volfa. Domácí se rychle otřepali a začali se více prosazovat. Neproměnili však ani nejvyloženější šance. Zaslouženě se jim podařilo vyrovnat až před koncem poločasu, kdy si Hanykýř naběhl na centr Hovorky. Po přestávce se hra neměnila a obě mužstva se snažila strhnout vítězství na svou stranu. Žádná další branka již nepadla, ale i přesto po posledním hvizdu rozhodčího Hyblera odcházeli diváci spokojeni.Branky: Hanykýř Mašek. Rozhodčí: Hybler.

Pertoltice - Sloup 1:4 (0:3)

Lindava - Dubnice 1:2 (1:0)

TABULKA

III. třída OS Českolipska.