Turnaj byl rozdělen do dvou hracích skupin, kde z každé skupiny postupovala dvě mužstva do semifinále. Pak se sehrál K. O. systémem o postup do finále, kde se vítězové utkali o 1. a 2. místo, poražení o 3. a 4. místo.

Vítězem se stal tým Gunners Česká Lípa ve složení Marek Michálek, Miroslav Nezbeda, Jan Javůrek, David Rameš, Jakub Brebis, Milan Soukup, Petr Novotný, Jakub Dutka.

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Jan Havlásek z týmu Black Warriors, brankářem Lukáš Půlpán z týmu FC Démoni Česká Lípa a nejlepším střelcem se stal se 7 góly Milan Soukup z týmu Gunners. Za své futsalové umění, kterým bavil nejenom hráče, ale i početné obecenstvo získal René Neumann ocenění Showman turnaje.

Pro další ročník by chtěli pořadatelé navázat spolupráci s příhraničními oddíly a uspořádat turnaj na mezinárodní úrovni,
„Démon Cup 2012 by tak mohl být velice zajímavý jak pro kluby, které by se ho účastnily, ale i pro diváky. Velké díky patří hlavně městu Česká Lípa, ale i všem ostatním partnerům, kteří nám pomohli letošní turnaj uspořádat,“ uvedl prezident pořádajícího klubu FC Démoni Jiří Šubrt.

Pořadí: 1. Gunners Č. Lípa, 2. Blafl Warriors, 3. Yankees Warriors, 4. Komik team, 5. FC Démoni, 6. Disco Prdel, 7. FC Malibu, 8. Hells Démons, 9. EMU, 10. Players team ČL, 11. CSA Boletce.