FC Nový Bor - Ústí nad Orlicí 1:0 (0:0)

Po nešťastné prohře na domácím hřišti proti Kutné Hoře a následně po matném výkonu v Letohradu se rozhodli novoborští trenéři k radikální změně v sestavě proti těžkému soupeři z Ústí n. Orlicí, který se v tabulce soutěže divize C mužů drží v popředí. Hosté se netajili tím, že si přijeli pro body, jenže novoborští hráči motivovaní důležitostí v domácím prostředí uspět, jim plány překazili.

V 72. minutě se do míče opřel David Halbich a jeho střelu ústecký gólman propustil do sítě 1:0. V sestavě Nového Boru se po měsíčním hostování ve Skalici vrátil Ondřej Lebruška, jehož přítomnost na hřišti byla hodně znát.

„Jsem rád, že jsme vyhráli a udrželi kontakt s horní polovinou tabulky. Soupeř hrál z hlubokého bloku, spoléhal na brejky, ale nevyšly mu, naopak my jsme při své iniciativě ve druhém poločase zaslouženě vstřelili vítězný gól," nechal se slyšet novoborský kouč Lukáš Plšek.

Branka: 72. Halbich David. Rozhodčí: Starý Dominik. ŽK: 4:3, ČK: 1:0 (78. Halbich David). Diváků: 100.
FC Nový Bor: Klouda - Šimoník, Broschinský, Hauer, Kučera, Kubeš, Janů, Stromecký, Mach, Lebruška, Halbich (Prieložný, Pekař, Hoke, Devátý, Černý). Trenéři: Lukáš Plšek a Vladimír Jeníček.