FK Litol - FC Nový Bor 3:1 (1:0)

Oba týmy věděly, v jaké situaci před posledním duelem sezony jsou. Hosté z Boru si mohli užívat „dlouhého kouře", zatímco místní Sršni, jak jsou hráči FK Litol přezdívaní, jistotu záchrany neměli. A tak museli bodat. Ze všech pozic.

Poprvé na těžkém terénu udeřili v 36. minutě střelou do horního růžku Blumentrittovy svatyně a vedli 1:0. Předtím ale měli hosté tři tutovky bohužel pro hosty, brankář FK Litol všechny střely se štěstím všechny vykryl.

Nestačil zlikvidovat až vyrovnávací gól Macha 1:1.

To bylo od hostů vše, i když snahu po co nejlepším završení sezony jim nelze upřít, a to hlavně při šancích, které měli ((Lebruška, Mach, Broschinský).

Domácí celek pak během sedmi minut naopak využil svých příležitostí a konkrétně v 73., resp. 80. minutě šel do dvougólového vedení.

Výhru, zajišťující tři body, si ale Sršni udrželi.

Branky: 37. Mbah, 74. Kamlach, 82. Herzán - 64. Mach. Rozhodčí: Kvaček. ŽK: 1:1. Diváci: 100.
Nový Bor: Blumentritt - Šimoník, Hauer, Broschinský, Mach, Kubeš, Dlouhý, Osumanu, Černý, Lebruška, Engelhart (Chlen). Trenér: Vladimír Jeníček.