V minulém dějství litolští „sršni" zdolali na domácím stadionu předposlední Nové Strašecí 2:1 a tento  velmi důležitý zápas „o šest bodů" zvládli, tudíž se tomuto soupeři bodově vzdálili. Vše podstatné se odehrálo již v prvním poločase. Na brzký litolský gól dokázali hosté záhy odpovědět, avšak ve 26. minutě vrátil vedení zkušený Jindráček.
Zato Nový Bor se v posledních dvou kolech trápí. Podlehl v Novém Strašecí 0:2 a před týdnem odjel z Libiše s debaklem 0:5.

„Z těchto dvou utkání jsme počítali zisk alespoň čtyř bodů, místo toho nemáme ani jeden a pasivní skóre 0:7," uvedl manažer mužstva Jiří Obrovský mladší, který stejně jako fanoušci pevně věří tomu, že podzimní derniéru hráči trenéra Vladimíra Jeníčka na vlastním hřišti zvládnou a bodově se na dnešní soupeře dotáhnou.

Program posledního podzimního kola Divize B: LoKo Chomutov – Libiš, Motorlet Praha – Litoměřice, Nové Strašecí – Hor. Měcholupy, Nový Bor – Litol (13.30), Brozany – Lovosice, Neratovice – Souš, Úvaly – SK Kladno, Žatec – Krupka.