Nový Bor - Trutnov 3:0 (0:0)

V prvním poločase hosté předváděli, že mají kvalitu, ale ani domácí se nijak neupejpali a několikrát zahrozili. Změny skóre nastaly až po změně stran. Nejprve se po rohovém kopu trefil hlavičkující Jan Černý, poté Mach vyslal na zteč Frömmela, jehož hlavičku tečoval do vlastní sítě Kovář, a definitivní tříbodovou pojistku udělal Halbich, který střelou z dálky překvapil gólmana Trutnova.

Miloš Dvořák, trenér MFK Trutnov: „My jsme v utkání bohužel propadli v koncovce. Hlavně jsme si nedali balón, kluci si na hřišti nevyhověli. První poločas tam ještě jakž takž byla vidět naše snaha, ale za druhý si domácí vítězství zasloužili. Měli větší vůli po vítězství."

V dalším kole jede Nový Bor k utkání do Suchdole.

Branky: 58. Černý Jan, 83. Halbich David, 65. Kovář Dominik (vlastní.). Rozhodčí: Machýček, ŽK: 2:2. Diváků: 130.
Nový Bor: Blumentritt - Mach, Hauer, Čurgali, Šimoník Broschinský - Stromecký (65. Pekař), Janů (75. Hoke), Kubeš (65. Halbich) , Frömmel (82. Engelhart) Černý (82. Devátý). Trenér: Vladimír Jeníček.