Solidního výsledku dosáhli v závěru přípravného období na jarní část v krajském přeboru fotbalisté Nového Boru, kteří remízovali s účastníkem divizní soutěže z Vilémova.

FC Nový Bor – Stap Tratec Vilémov 1:1 (0:1)

„Nastoupili jsme takřka v kompletní sestavě, jež by se měla objevovat na trávnících při jarních mistrovských utkáních,“ potvrdil sekretář FC Nový Bor Jiří Obrovský s tím, že do hry už zasáhl L. Kýček (na hostování z Bukovan) a po nemoci také M. Hanoušek.

A právě oba tito hráči dělali vilémovské obraně v úvodních minutách největší starosti. Bohužel už ve 22. minutě se právě novic v domácím dresu Kýček zranil a musel ho nahradit Lebruška, který už delší dobu prokazuje herní vzestup a fotbalové kvality. Novoborští hráli nebojácně, atakovali soupeře už na jeho polovině, takže Vilémov měl málo času a prostoru k ohrožení branky hostitelů.

Až v 31. minutě, kdy Očipka prostrčil balón mezi domácí obránce na svého spoluhráče Kurela, ten se kolem nich obtočil a vsítil úvodní branku utkání.
Po obrátce byli hosté o malinko aktivnější, ale dalších střeleckých zápisů se nedočkali. Naopak šest minut před koncem inkasovali, když se po rohovém kopu prosadil Lebruška, jenž stanovil na konečných 1:1.

„Rozhodně to pro nás nebyla vydařená generálka před střetnutím na Admiře, ale věříme, že v divizi to bude lepší,“ prohlásil vilémovský manažer Libor Sklenář.

„My máme do začátku mistrovských zápasů ještě nějaký ten čas, ale už následující sobotu hrajeme pohárový duel s Bukovany,“ připomněl sekretář Obrovský.

Branky: 84. Lebduška – 31. Kurel.
Rozhodčí: Ujka – Řezáč, Jánský. Diváků: 30.
N. Bor: Blumentritt (Szabo) – Hruška, Smeták, Suněk, Stejskal, Havlásek, Novotný, Demke, Kýček, Hanoušek, Stromecký (Třešňák, Lebruška). Trenér Fr. Kubáň.
Vilémov: Loos (46. Vaňák) – Hyka (46. Winzig), Šmalcl, L. Nagy, Kubeš (46. Greňo) – Očipka (46. Vilám), Svoboda (30. M. Nagy), Dobeš (60. Čuda), Dvořák – Vichterey, Kurel (46. Kopřiva). Trenér Suchomel.