Holany - Doksy B 1:3 (1:2)
Stínem utkání bylo těžké zranění (zlomenina lýtkové a holenní kosti) hostujícího Bláhy v závěru utkání po střetu s domácím brankářem. „Výhra nás proto ani netěší,“ konstatoval hrající trenér Kristian David. Branky hostů: Vaňátko Michal, Vaňátko Martin, Zoubek.

Polevsko – Cvikov 0:3 (0:2)
Prvních 20 minut byl zápas plný nepřesností, ale ve 24. minutě zahrával cvikovský Smeták rohový kop, kde se nejlépe zorientoval Heřmánek - 0:1. Od této chvíle byl Cvikov lepším týmem a o 4 minuty později byl odpískán pokutový kop za faul na Houžvičku a Heřmánek se nemýlil. Konečný stav upravil v 55. minutě na 3:0 Baláž. Branky: Heřmánek 2, Baláž. Rozhodčí Mareček P. Sestava vítězů: Pros - Chrdle D., Heřmánek T., Měškov (Beneš), Heřmánek A. - Houžvička (Žák), Smeták, Waldhauser, Minář - Knolle (Zvára), Baláž.

Okna - Dubnice 1:0 (1:0)
Okenští byli po celý zápas aktivnější, naopak hosté v útoku bezzubí, a tak gólman Kamenár prakticky neměl žádnou práci. Jediný gól zápasu dal po nezištné přihrávce od Kubálka mladík Henc. Zápas s přehledem řídila rozhodcovská dvojice Petr Paulus, Ladislav Böhme.

Zákupy - Kunratice 4:2 (2:1)
V oboustranně výborně hraném utkání, které sledovalo 80 diváků, se nakonec ze tří bodů radovali domácí, když v každém poločase hostům vstřelili dvě branky. Utkání výborně řídila trojice rozhodčích Řeháček ml., German st. a Mareček P. Branky: Jerson 2, Dostál 2 (1 z PK) – Kukla (PK), Zet. Rozhodčí Řeháček ml. Sestava vítězů: Ondrák – Štummer, Uhrecký, Havránek, Samek (Suk), Dostál, Vinš J., Zahrádko (Karel), Březina, Jerson, Šauer.

Noviny – Bukovany B 1:3 (0:1)
Domácí bez několika hráčů základní sestavy hrozili hlavně z brejků. Hosté se dostali do vedení po hlavičce Králíka. Ve druhém poločase přímo po rozehře domácí Plíva vyrovnal střelou ze 30 metrů. Ale hosté ihned kontrovali, když po chybě domácího obránce poslal Bukovanské do vedení Hanykýř. Vzápětí střídající Trč svým prvním dotykem s míčem zvýšil na konečných 1:3. Branky: Plíva – Králík, Hanykýř, Trč. Rozhodčí Folk.

Dobranov - Lindava 1:1 (0:0)

Žandov - SK Sosnová 2:1 (1:0)