Ti si postup vybojovali v sousedském derby s rezervou českolipského Arsenalu. Domácí zvítězili 3:1 a díky tomu kráčí do semifinále.

V 15. minutě po faulu hostů měli Novoborští výhodu trestného kopu. Zodpovědnost na sebe vzal Josef Šiner, jenž přesnou střelou na vzdálenější horní kout branky nedal brankáři Arsenalu šanci - 1:0.

Pak přišla 33. minuta a do vápna Arsenalu pronikl Slabý. Hosté jeho akci přerušili faulem a rozhodčí Noháč jej ohodnotil penaltou, kterou Novoborští bezpečně proměnili na 2:0. Závěr poločasu patřil hráčům Č. Lípy, kteří se také zaslouženě dočkali snížení díky Kaňkovskému - 2:1.

Nástup do druhého poločasu však Českolipské zaskočil. V 47. minutě poslal dlouhý míč dopředu Hruška. Za ním se vydal Stromecký, ale dřív chytl balon brankář Arsenalu. V témže okamžiku další hráč Lípy bezmyšlenkovitě Stromeckého srazí na trávník a rozhodčí ukázal jasně: penalta! Zahrávat se ji rozhodl opět Smeták, ovšem tentokrát branku přestřelil.

V nastaveném čase měli domácí výhodu trestného kopu. Smeták napálil míč podél zdi hostujících zadáků, načež gólman míč neudržel. Toho využil Stromecký a dorazil balón do sítě na konečných 3:1.

N. Bor: Szabo - Šiner, Smeták, Suněk, Hruška, Kýček, Slabý, Hanoušek, Novotný, Třešňák, Stromecký – Coufal (Třešňák), Lebruška, Stejskal. Trenér Fr. Kubáň, vedoucí Blumentritt, manažer Obrovský ml.
Č. Lípa B: Bahník - Rataj, Vodrážka, Moravčík, Burian, Pohorský, Bečvařík, Picek, Půlpán, Kaňkovský, Košek (Měšťan, Ješeta, Beneš). Trenér Najman Bohuslav, vedoucí Měšťan.